Волоські горіхи назвали найкращим продуктом для здоров’я серця

Дослідження показало, що серед багатьох видів горіхів волоські горіхи є мало не найкориснішими для здоров’я серця. А тому їх потрібно вживати регулярно.

Волоські горіхи містять велику кількість жирних кислот Омега-3. Опубліковане в журналі Circulation дослідження показало, що вони знижують рівень ліпопротеїдів низької щільності, також званих «поганим» холестерином. А це зменшує ризик серцевих захворювань. Автори дослідження спостерігали за сотнями здорових дорослих людей у віці від 63 до 79 років, які два роки кожного дня вживали по половині склянки волоських горіхів.

Їх здоров’я зіставили з показниками ровесників, які на волоські горіхи не налягати. Визначено, що щоденне вживання даного різновиду горіхів призводило до помірного зниження «поганого» холестерину. Так, загальна кількість ліпопротеїдів низької щільності була на 4,3% нижча у споживачів волоських горіхів, в порівнянні з тими, хто їх не їв.

Переваги від волоських горіхів в цьому питанні були більш виражені у чоловіків, ніж у жінок. У представників сильної статі рівень «поганого» холестерину зменшувався завдяки волоським горіхам на 7,9%, а у представників прекрасної статі – тільки на 2,6%. Це ще один доказ дуже великої користі так званих «хороших» жирів в нашому раціоні. А велика кількість цих жирів міститься саме в волоських горіхах.

Поділись


Новини партнерів