Фахівці виявили, що перебіг атеросклерозу та інших хронічних захворювань може ускладнитися, якщо людина вживатиме кавуни

Не завжди кавун може бути корисним.

Кавун є однією з найбільших ягід у світі. Вміст у ньому фітонутрієнтів, вітамінів А, С, а також мінералів (магнію, фосфору, кальцію і натрію) робить його ще й досить корисним. Вживання кавунів допомагає впоратися з високим тиском, а також поліпшити тонус кровоносних судин і впоратися зі спрагою. Однак не усі люди можуть насолоджуватися даним продуктом.

Медики не рекомендують захоплюватися кавуном людям, які мають проблеми зі шлунком (гастрит), а також з діагностованою сечокам’яною хворобою, діареєю і колітом. Люди із захворюваннями серцево-судинної системи також повинні обережно вживати кавун. Річ у тім, що ця ягода на 90 % складається з води, а наявність уповільненого відтоку рідини у даному разі може стати причиною появи набряків.

Також дуже обережно до вживання кавунів слід підходити людям з наявністю аденоми передміхурової залози і атеросклерозу. Наявність достатньої кількості глюкози у кавуні має стати обмеженням для його вживання пацієнтами з діабетом.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров’я.

Джерело

Поділись


Новини партнерів