Чотири способи позбутися від болю в суглобах і попереку без ліків

Кращі з доведених наукою альтернативних способів полегшення постійного болю в домашніх умовах

Який біль!

Хронічні болі виснажують. При цьому часто медичне лікування не приносить полегшення. Що ж робити? Як завжди, допомагати самому собі.

Американські вчені виявили, що найбільш поширеними джерелами постійного болю є суглоби і поперек. У світі число людей, що мучаться хронічним болем, перевищує всіх разом узятих пацієнтів з серцевими захворюваннями, раком і діабетом!

Все в твоїх руках

Тому багато хто звертається до альтернативних методів знеболення. Як показала практика, природні способи часто можуть краще, ніж ліки полегшити больовий синдром.

Медитація, вправи на глибоке дихання сприяють вивільненню ендорфінів, нейротрансмітерів, які мають знеболюючі властивості. Дослідження підтверджують, що ці методи зменшують м’язову напругу, спазми, знімають біль.

4 природних способи боротьби з хронічним болем

1. Тайцзи. Система повільних рухів в поєднанні з техніками дихання і розслаблення допомагає зміцнити суглоби. В одному авторитетному огляді було доведено, що тайцзи сприяє зменшенню хронічних болів при артриті і в попереку.

2. Йога. Дослідження підтвердили користь комбінації певних поз, техніки дихання і розслаблення. Крім того, так звана «гаряча» йога, виконувана в натопленому приміщенні, показала ще більшу ефективність.

3. Аеробні навантаження. Так, це може здатися не кращим способом при болі, але, доведено, що помірні заняття, такі як ходьба, біг підтюпцем, танці і плавання зменшують хронічний біль. При цьому малорухливий спосіб життя підсилює больовий синдром.

4. Ароматерапія. У дослідженні було доведено, що ефірне масло лаванди знижує потребу в знеболюючих після операції. А ароматерапія ефірним маслом бергамоту зменшує невропатичний біль.

Джерело

Поділись


Новини партнерів