Найшкідливіші види чаю та кави

У наш час дієтологи багато говорять про шкоду газованої солодкої води. Але звичні чай та кава можуть також нашкодити здоров’ю. Науковці розповіли про напої, яких варто уникати.

Солодкий чай

Це відноситься не тільки до домашнього чаю, але і готових напоїв. Деякі з них містять 48 грамів цукру в одній пляшці, що становить 96% денної норми. Дієтологи радять навчитися пити чай взагалі без цукру, в крайньому випадку можна додати трохи меду.

Багато кави

Хоча одна або дві чашки кави можуть принести користь організму, слід двічі подумати, перш ніж випити четверту чашку. Медики попереджають, що великі дози напою можуть збільшити крихкість кісток. “Доросла людина може безпечно споживати до 400 міліграмів кофеїну в день (що еквівалентно чотирьом чашкам кави по 230 мл), але вживання більшої кількості може спровокувати вимивання кальцію. Згодом це призведе до остеопорозу”, – розповіла доктор Мамта М. Маміко з Медичної школи Ікана.

Бульбашковий чай

Цей популярний солодкий напій з більбашками тапіоки містить велику кількість калорій. Занадто багато цукру в раціоні може привести до порушення обміну речовин і збільшення ваги.

Джерело

Поділись


Новини партнерів