Ендокринологи порадили простий дієтичний прийом для спалювання жиру на животі

Не думайте, що якщо ви в хорошій фізичній формі, вам не потрібно турбуватися про вісцеральний жир. Цей тип жиру на животі може накопичуватися всередині без вашого відома. Однак надмірна вага збільшує ймовірність того, що вам потрібно скинути трохи вісцерального жиру. Ендокринологи Раса Казлаускайте і Шейла Дуган поділилися своїми знаннями про те, як позбутися від вісцерального жиру.

Експерти використовують один простий трюк: «завчасно завантажуйте їжу»; це означає, що спочатку потрібно їсти овочі.

Коли справа доходить до найбільш рясного прийому їжі в день, лікарі рекомендують, щоб «овочі завжди становили не менше половини вашої тарілки».

Це може бути суміш крохмалистих продуктів, таких як картопля, і некрохмалистих листових овочів, наприклад броколі.

Якщо спочатку з’їсти овочі, залишиться менше місця для інших не настільки корисних продуктів, – сказав лікар Дуган. Це тому, що рослинна клітковина насичує, а це означає, що вона з більшою ймовірністю вгамує ваш голод.

Однак це не єдиний спосіб позбутися від внутрішнього жиру на животі. Є багато речей, які вам, можливо, доведеться поліпшити, щоб позбутися від нього, – сказав Казлаускайте.

Вони радять: для початку зосередьтеся на зміні або поліпшенні чогось одного.

Потім, коли ви досягнете своєї першої мети (наприклад, завжди спочатку будете їсти овочі), ви зможете перейти до інших змін способу життя.

Ще один спосіб знизити рівень вісцерального жиру – відмовитися від солодких напоїв, включаючи соки. Цукор збільшує жир на животі, а клітковина зменшує його; таким чином, коли ви вичавлюєте сік з фруктів, ви видаляєте клітковину, залишаючи чистий цукор, – пояснює Казлаускайте.

Поділись


Новини партнерів