У ВООЗ пояснили, чому не можна багато працювати

Експерти зазначають, що найгірше доводиться саме чоловікам – на них “випадає” до 72% всіх смертей, пов’язаних з переробками.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я попереджають про смертельну небезпеку регулярних переробок. Про шкоду понаднормової роботи йдеться в представленій в понеділок, 17 травня, доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародної організації праці (МОП), пише ТАСС.

У доповіді говориться, що небезпечний поріг – 55 робочих годин на тиждень. Після цього у працівника можуть початися проблеми зі здоров’ям.

“Згідно з дослідженням, робота протягом 55 годин і більше на тиждень асоціюється зі зростанням на 35%, за оцінками, ризику інсульту і на 17% ризику смерті від ішемічної хвороби серця в порівнянні з робочим тижнем в 35-40 годин”, – йдеться в повідомлення ВООЗ.

У доповіді наголошується, що в 2016 році 398 тис. осіб померли від інсульту і 347 тис. від хвороби серця. Ці смерті організація пов’язує саме з переробкою.

Експерти зазначають, що особливо сильно переробка відбивається на здоров’ї чоловіків, на яких припадає 72% всіх смертей, наголошують експерти. При цьому кількість людей, які багато працюють, “зростає і становить зараз 9% населення світу”.

“Жодна робота не варта того, щоб наражати себе на ризик інсульту або захворювання серця”, – наголосив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус.

Джерело

Поділись


Новини партнерів