Дві склянки гарячої води допоможуть скинути вагу і зупинити старіння

Секрет молодості і довголіття від тибетських ченців підтверджують сучасні дієтологи.

Як це працює

Тим, хто хоче прискорити метаболізм і скинути пару зайвих кіло, дієтологи радять пити побільше чистої води. Але в Тибеті здавна вважалося, що продовжити життя і молодість можна, якщо вранці, після пробудження випивати 2 склянки саме гарячої води.

Наш організм прокидається від сну разом з нами. Якщо пити холодну воду з ранку, то, щоб підбадьоритися, організм починає витрачати всі сили на «підігрів» води в шлунку. Крім того, холодна вода ранить слизову шлунка, викликаючи у відповідь рефлекторну перистальтику. А гаряча діє на внутрішні органи м’якше, підсилює кровотік зсередини, добре працює кишечник, за рахунок чого токсини і шлаки виводяться активніше. Все це як не можна краще позначається на самопочутті та на зовнішньому вигляді. Ось чому лікарі рекомендують людям, що страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту, пити вранці воду трохи тепліше кімнатної температури.

Доведений факт

Стакан води вранці ліквідує дефіцит рідини, який неминуче утвориться під час сну. А гаряча не тільки заповнює запаси рідини, вона розріджує кров. Значить, виникнення тромбозу вам не загрожують.

Також доведено, що гаряча вода швидше і краще запускає метаболізм, ніж холодна.

Для тих, хто вирішив дотримуватися правильного харчування і скинути зайву вагу, вживання гарячої води вранці підходить як не можна до речі. По-перше, завдяки процесам, які запускає гаряча вода, стінки кишечника, очищаються набагато ефективніше. Найактивніше працюють ліпідні процеси, від яких безпосередньо залежить схуднення. Щоб скоротити порцію за обідом і вечерею, досить випити гарячої води, відчуття ситості до вас прийде набагато швидше.

Хитрощі вживання

Вода, яку ви буде пити вранці, повинна бути фільтрована, свіжа. Ні в якому разі не кип’ячена. Її температура не повинна перевищувати 40 градусів. Вона не повинна обпалювати. Пийте її маленькими ковтками, дуже повільно хоча б за 30 хвилин до сніданку.

Джерело

Поділись


Новини партнерів