Дієтолог розповіла, які продукти допоможуть вам спати краще

Здоровий сон дуже важливий для нормального функціонування організму. Неякісний сон може збільшити ризик ряду захворювань, погіршити роботу імунної системи, спричинити хронічну втому тощо, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV.

Прості зміни в дієті та способі життя можуть допомогти вам поліпшити сон. Наприклад, включивши в раціон певні продукти, ви можете допомогти тілу розслабитись і заснути скоріше. Дієтолог Ловнеет Батра назвала декілька продуктів, які вона рекомендує для боротьби з безсонням.

Дієтолог каже: “Неможливість заснути – одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються багато людей під час пандемії. Багато хто запитував про природні способи зняти стрес і поліпшити якість сну. Деякі продукти харчування та напої дійсно можуть допомогти вам контролювати стрес, розслабитися та відчути менше нервозності”.

Банани. Це один із найпоширеніших фруктів, доступних майже скрізь. Він багатий на магній і калій. За словами Батри, вам слід спробувати з’їдати один банан щодня для кращого сну. Будучи хорошим джерелом калію, банан також може допомогти вам контролювати показники артеріального тиску.

Замочений мигдаль. Мигдаль – один із найкорисніших горіхів. Відомо, що він зміцнює здоров’я вашого серця. Починати свій день із 6-7 горіхів замоченого мигдалю. Ви також можете насолодитися мигдалем як вечірньою закускою.

Смажене гарбузове насіння. Насіння гарбуза забезпечить вас клітковиною, вуглеводами, білками, залізом, магнієм та кількома іншими важливими поживними речовинами. Це насіння має високий вміст антиоксидантів і може сприяти загальному здоров’ю серця, а також зниженню ризику діабету. Ви можете поєднати гарбузове насіння з фруктами і їсти їх як вечірню закуску.

Ромашковий чай. Багато хто полюбляє пити цей чай зранку та ввечері. Чай з ромашки – це один з чаїв, який можна пити перед сном. Він має відчутний розслаблюючий ефект і сприятиме кращому сну.

Їжа з високим вмістом триптофану. “Крім того, намагайтеся споживати продукти, багаті триптофаном, такі як йогурт, овес,  кеш’ю, мигдаль та молоко протягом дня, щоб краще спати вночі”, – додає пані Батра.

Поділись


Новини партнерів