Названо напої, які становлять серйозну небезпеку для здоров’я людей

Деякі напої є дуже небезпечними для людей.

Нижче ви побачите п’ять напоїв, від яких вам слід триматися подалі або, принаймні, пити їх у помірній кількості, щоб зберегти своє серце здоровим, інформує Ukr.Media.

Газовані напої

“Доведено, що солодкі напої сприяють збільшенню ризику розвитку серцевих захворювань, які є основною причиною серцевих нападів, — говорить Седріна Колдер, доктор медичних наук і сертифікований лікар профілактичної медицини з Нешвілла, штат Теннессі. — Люди, які випивали більше 12 унцій (355 мл) соди на день, мали ненормальний рівень жиру у крові, що збільшувало ризик розвитку серцевих захворювань”.

Кава

У даному разі йдеться про зловживання цим напоєм (понад 5 чашок на день). Хоча було доведено, що вживання однієї чашки кави на день знижує ризик розвитку серцевої недостатності, ви можете завдати серйозної шкоди своєму серцю, збільшивши кількість цього напою. Нещодавнє дослідження показало, що люди, які п’ють шість чашок кави на день або більше, можуть збільшити рівень ліпідів у крові (жирів), що може збільшити ризик розвитку серцевих захворювань.

Енергетичні напої

“Енергетичні напої можуть збільшити ризик розвитку серцевих захворювань, підвищуючи кров’яний тиск і викликаючи аномальні серцеві ритми”, — говорить Колдер.

Алкоголь

Доведено, що люди, які вживають алкоголь, більш схильні до ризику розвитку серцевих захворювань, ніж ті, які цього не роблять. Надмірне вживання алкоголю може призвести до багатьох проблем зі здоров’ям, однією з яких є серцеві захворювання. Як і каву, пити алкоголь у помірних кількостях — це добре, але пити занадто багато — це початок проблем.

Молочні коктейлі

Здавалося б: якої шкоди може завдати вашому здоров’ю коктейль з молока і ягід? Однак у цих пінних напоях є два компоненти, які роблять їх небезпечними для серця: цукор і насичені жири. “Деякі дослідження припускають, що навіть одне приймання коктейлю з високим вмістом жирів може викликати серцеві захворювання у деяких людей”, — говорить Колдер.

Джерело

Поділись


Новини партнерів