Яких помилок найчастіше припускаються люди при переході на інтервальне голодування

Інтервальне голодування здобуло значну популярність у всьому світі завдяки своїм перевагам для здоров’я та сприянню втраті ваги. Але якщо ви почнете інтервальне голодування надто різко, це може призвести до катастрофи, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Рекомендується збільшувати вікно голодування поступово. Та це не єдина помилка, якої припускаються люди, що тільки починають знайомство із цією системою. харчування.

Надлишок їжі у період вживання їжі. Якщо у той час, коли ви вживаєте їжу, ви будете нею зловживати, періодичне голодування не наблизить вас до втрати ваги. Якої б системи харчування ви не дотримувались, головною умовою для схуднення є скорочення споживання калорій.

Вживання неправильної їжі. Якщо ви вживатимете жирну, цукристу та високооброблену їжу, вона не принесе вам користі та не допоможе схуднути. Віддавайте перевагу свіжій домашній їжі зі здорових продуктів.

Надто сильне скорочення калорій. Нестача калорій може бути така ж небезпечна, як їх надлишок. Навіть на жорсткій дієті ви не повинні вживати менше, ніж 1200 калорій на день. Це може уповільнити ваш обмін речовин і призвести до втрати м’язової маси.

Відсутність контролю за рівнем вологи. Важливо підтримувати здоровий рівень вологи в організмі, адже вологи, яку ви отримуєте разом з їжею, може бути недостатньо. Зневоднення може спровокувати головний біль, м’язові спазми, а також посилити відчуття голоду.

Відсутність фізичної активності. Часто люди вважають, що дотримуючись системи інтервального голодування вони не можуть виконувати фізичні вправи. Насправді заняття спортом допомагають вам спалити накопичений жир, тому вони мають бути частиною вашої рутини.

Підвищена вимогливість до себе. Один промах ще не означає, що ви зазнали цілковитої невдачі. Нормально, якщо ви не можете одразу ж дотримуватись режиму кожного дня. Дайте собі відпочити і почніть знову.

Вибір неправильного режиму. Існують різні режими інтервального голодування. Ви повинні обрати той, якого вам буде зручно дотримуватись. Вам повинно бути легко підлаштувати своє тіло до нової системи харчування.

Неправильний вибір напоїв. Газовані та цукристі напої – не найкращий вибір для періодичного голодування. Віддавайте перевагу чистій воді, чаю та каві без цукру.

Поділись


Новини партнерів