Як вживання алкоголю може завадити вам схуднути

Схуднення – непростий процес. Наскільки результати можуть нас тішити, на стільки ж виснажливим і складним може бути шлях до мети. Однак, ви можете ускладнити собі завдання, якщо регулярно вживаєте алкоголь. Звісно, ви можете отримати певні переваги для здоров’я від деяких алкогольних напоїв, але ігнорувати їхній вплив на ваш процес схуднення не можна, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Алкоголь містить багато порожніх калорій. Більшість алкогольних напоїв позбавлені поживних речовин, але при цьому вони доволі калорійні. Тому вони сприяють накопиченню жиру у вашому організмі. Особливо, якщо ви змішуєте їх із газованою водою.

Він може збільшити кількість вісцерального жиру. Калорії, які надходять з алкоголю, накопичуються в організмі у вигляді жиру. Тому вживання надлишку їжі та напоїв, особливо алкогольних, може змусити вас набрати вагу. Крім того, без фізичних вправ це може навіть збільшити ризик розвитку хронічних захворювань.

Алкоголь пригнічує силу волі. Ви могли довго дотримуватись обмежень у харчуванні або регулярно тренуватись у спортзалі, але вживання алкоголю може сильно вплинути на вашу цілеспрямованість. У стані сп’яніння ви можете їсти те, чого на тверезу голову їсти не стали б, і що може порушити ваш режим схуднення.

Алкоголь може змінити спосіб вироблення енергії в організмі. Зазвичай організм використовує жири, що зберігаються в організмі, для виробництва енергії. Однак, коли ви п’єте, алкогольний напій стає основним джерелом енергії, саме тому вже існуючий жир залишається там, де є, і починає накопичуватись, що призводить до збільшення ваги.

Алкоголь порушує баланс гормонів. Алкогольні напої часто можуть призвести до зниження рівня  статевих гормонів, таких як тестостерон. Тестостерон важливий для багатьох метаболічних процесів, включаючи формування м’язів та спалювання жиру. Однак, зниження рівня тестостерону може ускладнити схуднення у чоловіків.

Він може спричинити порушення сну. Здоровий сон має велике значення для загального самопочуття людини, а також для правильного схуднення. І вживання призводить до гормонального дисбалансу і посилення відчуття голоду. Це може спричинити збільшення споживання калорій і збільшення ваги.

Він може викликати розлади травлення. Вживання алкоголю може призвести до погіршення роботи травної системи. Порушення травлення вказують на те, що організм не в змозі засвоїти всі поживні речовини і вивести відходи належним чином, що впливає на метаболізм. Це може призвести до збільшення ваги.

Поділись


Новини партнерів