9 продуктів, що допоможуть вам поліпшити травлення

Ваша травна система розщеплює їжу, яку ви їсте. Цей процес відіграє досить важливу роль у функціонуванні вашого організму. Ви повинні споживати правильну їжу та піклуватися про своє травлення, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. У кожного час від часу виникають такі симптоми порушення травлення, як надмірне газоутворення, розлади шлунку, блювота та запор. Ці симптоми можуть завдати серйозної шкоди вашому організму, якщо вони виникають регулярно. Отже, потрібно пильно стежити за  харчуванням та способом життя, щоб їх уникнути, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Ви повинні дотримуватися збалансованої дієти і вести здоровий спосіб життя для підтримки здоров’я травної системи. Якщо травлення проходить правильно, організм працює нормально. Ви можете допомогти процесу травлення, якщо будете пити достатньо води, контролювати рівень стресу, вживати правильну їжу, багату на клітковину та білки, щодня займатись спортом та відмовитесь від таких шкідливих звичок, як куріння та вживання алкоголю.

Є певні продукти, які допомагають вашому травленню та забезпечують безперебійну роботу травної системи. Ось 9 продуктів, які полегшать ваше травлення:

Цільні злаки. Цільне зерно багате на клітковину і дуже корисне для вашої травної системи. Воно допомагає усунути такі симптоми, як печія, гази та нудота. Цільні злаки забезпечують плавний рух кишечника та полегшують його випорожнення.

Йогурт. Йогурт містить бактерії, корисні для травлення. Його слід включати у свій повсякденний раціон, щоб уникнути проблем з травленням.

Імбир. Це популярна спеція, яка славиться своїми корисними властивостями. Вживання сирого імбиру може вилікувати запор. Імбир також багатий на клітковину, яка надзвичайно корисна для вашого травлення.

Банани. Банани сприяють усуненню шлункових проблем і захворювань, таких як діарея. Вони забезпечують нормальне функціонування кишечника. Якщо ви будете їсти один банан щодня, ваша травна система продовжуватиме працювати нормально.

Огірки. Огірок є багатим джерелом клітковини, яка корисна для травної системи. Він охолоджує ваш шлунок і полегшує симптоми порушення травлення.

Помідори. Помідори дуже корисні для шлунка. Вони містять лікопен, який допомагає процесу травлення, а також магній та клітковину.

Ківі. Ківі – це джерело надзвичайно важливих для здорового травлення поживних речовин. Зокрема, воно містить вітамін С, магній, калій і пепсин.

Яблука. Яблука також здатні забезпечити нормальне функціонування вашого кишечника. Вони містять корисні бактерії, які допомагають травному процесу та підтримують шлунок здоровим.

Морква. Морква дуже корисна для травлення. Вона містить клітковину та антиоксиданти, які зміцнюють здоров’я вашої травної системи.

Поділись

Свіжі записи:


Новини партнерів