5 ранніх ознак діабету, на які ви маєте звернути увагу

Експерти: як знизити ризик діабету під час пандемії

У нашій крові завжди міститься певна кількість цукру. Але коли рівень цукру перетинає певну позначку, це призводить до гіперглікемії. Високий рівень цукру в крові може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям. Він може безпосередньо впливати на нирки, печінку, мозок та інші важливі органи. Якщо у вас підвищений рівень цукру в крові, вам слід проконсультуватися з лікарем і вжити необхідних заходів. Поліпшення способу життя та здорове харчування може в значній мірі контролювати симптоми діабету, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Коли у вас діабет, ваше самопочуття залежить від того, як ви контролюєте вміст цукру в крові. Обов’язково регулярно відвідуйте лікаря і вчасно приймайте призначені ліки. Фізична активність також не менш важлива, якщо ви хочете позбутися симптомів діабету. Якщо високий рівень цукру в крові не знижується занадто довго, це може становити серйозний ризик для вашого життя. Є кілька симптомів, які можуть виникнути на ранніх стадіях діабету. Зверніть увагу на ці ознаки та симптоми, поки не пізно.

Часте сечовипускання – коли рівень цукру в крові високий, нирки не фільтрують його належним чином, через що цукор накопичується в сечі. Це призводить до частого сечовипускання. Це також може спричинити дріжджові та бактеріальні інфекції. Більше звичайного користування ванною є ранньою ознакою того, що у вас діабетик. Якщо вам доводиться відвідувати вбиральню частіше, ніж зазвичай, імовірно, у вас діабет.

Раптова втрата ваги  ви можете несподівано почати худнути. Це відбувається тому, що ваше тіло не може ефективно використовувати глюкозу для вироблення енергії, і тому воно починає спалювати накопичений жирові запаси, що призводить до зниження ваги.

Втрата зору – високий рівень цукру може пошкодити ваш зір. Він може погіршити стан очей та збільшити ризик втрати зору. Різке погіршення зору може бути ознакою діабету.

Надмірна втома – відчуття виснаження може бути пов’язане з високим рівнем цукру в крові. Надмірна втома і виснаження є ознакою діабету. Діабетики часто відчувають знесилення, навіть коли для цього немає причин.

Зміна кольору шкіри – пігментація шкіри може бути спричинена резистентністю до інсуліну, внаслідок чого його рівень зростає, що стимулює ріст клітин шкіри. Темна шкіра біля шиї, суглобів та ніг є ознакою високого рівня цукру в крові. Раптове потемніння шкіри вважається симптомом діабету.

Поділись


Новини партнерів