5 звичок, які допоможуть вам схуднути і підтримувати вагу

Ви намагались схуднути за допомогою порад фахівців, інформації з мережі та дієт, які допомогли вашим друзям, але скидали лише кілька сантиметрів, які однаково повертались згодом? Ви не самотні. Процес схуднення є на стільки важливим, на скільки і складним. Ви повинні подбати не лише про зниження ваги, а і про здоров’я свого тіла, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Хоча запорукою втрати ваги є здорове харчування та тренування, ваші щоденні звички можуть мати довгостроковий вплив на те, скільки ваги ви втрачаєте та як ви її підтримуєте. Здорові звички та збереження нормальної ваги, зрештою, є частиною здорового способу життя, і їм слід приділяти більше уваги. Ось 5 простих, але здорових звичок, які допоможуть швидко схуднути та не набрати вагу знову:

Контролюйте розмір порцій. Контроль розміру порцій – це одна з найважливіших звичок, яку варто виробити. Замість того, щоб виключати зі свого раціону цілі групи продуктів, їжте усього потроху. Ви можете користуватись меншими тарілками, вести журнал харчування або зважувати їжу перед споживанням.

Харчуйтесь збалансовано. Збалансована з точки зору поживних речовин та калорійності дієта допомагає суттєво прискорити схуднення. Переконайтесь, що під час кожного приойму їжі ви вживаєте і білки, і жири, і вуглеводи, а не лише один із цих макроелементів.

Їжте більше клітковини. Хоча всі ми дбаємо про достатнє споживання білків, вітамінів та інших поживних речовин, про клітковину часто не згадують. Клітковина діє як каталізатор травлення і допомагає вашому організму добре функціонувати. Здорове травлення відіграє дуже важливу роль у втраті ваги.

Скоротіть споживання обробленої їжі. Оброблена їжа – це головний ворог схуднення. В ній багато цукру, жиру, солі та інших інгредієнтів, що спричиняють зростання ваги, не забезпечуючи організму жодних поживних речовин. Якщо ви хочете схуднути, спробуйте мінімізувати вживання оброблених продуктів.

Відмовтесь від куріння та вживання алкоголю. Навіть якщо ви дотримуєтесь найздоровішої дієти, такі звички, як куріння або регулярне вживання алкоголю, можуть призвести до збільшення ваги. Ці звички також пов’язані з іншими проблемами зі здоров’ям, такими як рак легенів, пошкодження печінки тощо. Тому утримання від цих звичок дуже важливе, коли мова йде про поліпшення здоров’я та схуднення.

Поділись


Новини партнерів