9 речей, які можуть з вами статись, якщо будете пити пиво кожного дня

Усі знають, яким шкідливим може бути алкоголь. Особливо, якщо вживати його регулярно, а не час від часу, наприклад банку пива після робочого дня, пише Жіночий світ з посиланням на Health shots.

Якщо ви любите пити алкоголь і особливо пиво, дуже важливо, щоб ви розуміли, чому його не можна вживати кожного дня. Ви мабуть чули, як деякі люди стверджують, що вживаючи келих пива щодня, ви можете уникнути появи каменів у нирках. Але це також матиме інші ефекти, про які говорити не прийнято.

За словами доктора Анджалі Худи, вживаючи алкоголь щоденно ми можемо відчути декілька небажаних ефектів, при чому незалежно від виду алкоголю.

“Пиво в основному складається з вуглеводів, при його вживання піднімається рівень інсуліну та відбувається накопичення жиру, що зрештою призводить до набору ваги”, – каже доктор Худа.

Треба зазначити, що у малих кількостях пиво справді може бути корисним. Один келих не викличе зростання рівня інсуліну, але це лише питання часу, коли замість одного келиха людина починає вживати кілька літрів за вечір.

Якщо ви резистентні до інсуліну чи хворієте на цукровий діабет, зловживання пивом може спричинити гіпоглікемію. У світлому пиві більше цукру, ніж у темному.

Ось 9 речей, які можуть з вами статись, якщо ви питимете пиво кожного дня:

 Збільшення ваги. Пиво – це, в основному вуглеводи, воно підвищує рівень інсуліну, що призводить до збільшення ваги.

Залежність від алкоголю. Що більше ви п’єте, то більш толерантним до алкоголю ставатиме ваш організм. Це означає, що для отримання ефекту розслаблення вам потрібно буде постійно збільшувати дозу.

Невропатичний біль. Алкоголь виснажує запаси багатьох поживних речовин в організмі, включаючи магній і вітаміни групи В, що призводить до нервових болів, які називаються невропатичними.

Дефіцит магнію та вітамінів групи В. В алкоголі немає харчової цінності – насправді він може спричинити нестачу багатьох поживних речовин, не тільки магнію, вітамінів групи В, а також фолієвої кислоти та цинку.

Гіпоглікемія. Алкоголь не дозволяє білку перетворюватися на глюкозу, а отже, він може спричинити низький рівень цукру в крові.

Гіперглікемія. Значне споживання вуглеводів, з яких переважно і складається пиво, може спричинити підвищення рівня цукру в крові.

Втрата м’язової маси. Пиво – це джерело порожніх калорій, яке не має жодної поживної цінності. Його регулярне вживання скорочує споживання білка і порушує баланс вашого раціону, що в кінцевому підсумку знижує вашу м’язову масу.

Збільшення відсотку жиру в організмі. Оскільки пиво – це вуглеводи, воно може збільшити рівень інсуліну та спричинити накопичення жиру. Це тому, що інсулін сприяє збільшенню жирових запасів.

Шлунково-кишкові проблеми. Алкоголь порушує мікробіом кишечника та підсилює ріст шкідливих бактерій, викликаючи зміни в кишковому бар’єрі. Це збільшує проникність кишечника, завдяки якому токсини, які мали бути виведені з калом, реабсорбуються, що призводить до аутоімунних проблем. Більше того, це також посилює запалення в кишечнику та по всьому тілі.

Поділись


Новини партнерів