Дієтологи не рекомендують пити чай з цим продуктом

Деякі любителі чаю воліють додавати в напій молоко. Вони вважають такий мікс більш смачним і корисним для організму. Проте чи так це насправді, з’ясовували німецькі вчені.

Дослідженням займалися представники наукового середовища з Німеччини. В одному з вищих навчальних закладів було проведено випробування, в ході якого вчені з’ясували, наскільки корисний для людського організму чай з молоком. Виявилося, що такий напій не найбезпечніший у світі.

За словами експертів, змішуючи молоко і чай, можна «заробити» розлад шлунка. Також через вживання чаю з молоком можуть утворитися камені в нирках. Тому вченим вдалося спростувати міф про користь такого напою.

В рамках дослідження вчені спостерігали за двома групами добровольців. Перша вживала тільки воду. Іншим належало пити чай, в який додано молоко. Виявилося, що у другої групи випробовуваних набагато частіше виникали проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Крім того, шкідливим виявився чай зі згущеним молоком. Через нього у людей псуються нирки, в яких починають утворюватися камені.

У зв’язку з цим вчені порадили чоловікам і жінкам відмовитися від змішування чаю і молока. Краще вживати ці напої окремо.

Втім, деякі запевняють, що чай з молоком може бути і корисний.

Поділись


Новини партнерів