5 корисних для здоров’я властивостей авокадо

Авокадо – це фрукт, яким має специфічний землистий смак, м’яку кремову текстуру, і надзвичайно високий вміст вітамінів та мінералів. Переважно його їдять з невеликою кількістю солі, перцю та лимонного соку, пише Жіночий світ з посиланням на News 18.

Авокадо має високу поживну цінність і багато корисних властивостей. Ось 5 переваг, які цей екзотичний фрукт може вам забезпечити:

Користь вітамінів. Авокадо багате на вітаміни A (ретинол), C (аскорбінова кислота), E (d-альфа-токоферол), K1 (Phytonadione), B6 ​​(піридоксин) і B9 (фолат). Ці мікроелементи забезпечують кілька переваг для здоров’я. Вони допомагають підтримувати еластичність шкіри, захищаючи колаген від руйнування, утримують вологу в шкірі, відновлюють тканини тіла, підтримують здоров’я кісток та покращують наш імунітет. Ці вітаміни також діють як антиоксиданти, захищають наш мозок, очі, серце та судини. Вони підвищують чутливість до інсуліну у хворих на цукровий діабет, захищають нашу ДНК та допомагають попередити виникнення певних видів раку.

Зниження ваги. Збільшення ваги відбувається через надмірне споживання калорій. Авокадо містить велику кількість харчових волокон, що уповільнює процес травлення і дозволяє людині залишатись ситою довше, зменшуючи відчуття голоду і споживання калорій. Як показали дослідження, авокадо багате на мононасичені жирні кислоти, які запобігають набору ваги. Встановлено, що авокадо допомагає знизити вагу.

Зниження кров’яного тиску і зміцнення здоров’я серця. Авокадо містить велику кількість олеїнової кислоти, яка може допомогти знизити артеріальний тиск, згідно з дослідженнями. Оскільки високий кров’яний тиск може спричинити серцеві напади, споживання авокадо може зменшити їх ризик, а також ризик розвитку хвороб серця.

Контроль рівнів цукру та холестерину. Авокадо корисне для хворих на діабет, оскільки в них мало вуглеводів. Високий вміст клітковини в авокадо уповільнює всмоктування цукру та запобігає стрибку рівня глюкози в крові.

Авокадо корисне також для пацієнтів, які страждають від підвищеного рівня холестерину. Воно містить олеїнову кислоту, мононасичену жирну кислоту, яка може допомогти зменшити рівень ЛПНЩ або “поганого” холестерину.

Зменшення ризику раку. Авокадо містить сполуки, які зменшують ризик розвитку деяких видів раку. Дослідження виявили, що фітохімікати в цих фруктах уповільнюють ріст ракових клітин.

Поділись


Новини партнерів