9 продуктів, які жінки мають їсти кожного дня

Є багато речей, які жінка повинна робити, щоб підтримувати форму. Дотримання здорового способу життя, правильне харчування, достатній сон, щоденні тренування та відмова від куріння або вживання алкоголю – ось деякі звички, які сприяють здоров’ю та довголіттю. Харчові потреби чоловіків і жінок різні. Жінка проходить у своєму житті багато різних фаз, таких як менструальний цикл, вагітність, материнство та менопауза. Дуже важливо, щоб жінка залишалась здоровою як фізично, так і психічно. На кожному етапі життя жінки її потреби в поживних речовинах змінюються, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Жінки мають унікальні потреби в їжі. Жіноче тіло побудоване інакше, ніж чоловіче, і, очевидно, що чоловікам і жінкам потрібні різні продукти харчування, щоб правильно функціонувати і підтримувати форму. Щоб забезпечити безперебійне функціонування свого організму, жінка повинна вживати ряд вітамінів, білки та мінерали. Деякі продукти можуть забезпечити жінці оптимальну дозу поживних речовин та енергію, необхідну для щоденної діяльності.

Ось 9 продуктів, які повинні бути у щоденному раціоні кожної жінки для зміцнення її здоров’я:

Йогурт. Йогурт – це джерело кальцію та магнію. Він допомагає зміцнити кістки. Особливо корисний йогурт для вагітних жінок та жінок, які переживають менопаузу.

Насіння льону. Насіння льону має протизапальні властивості і високий вміст жирних кислот омега-3. Воно безпечне для здорових жінок і його можна вживати в будь-який час доби.

Сочевиця. Жінкам слід вживати сочевицю принаймні три рази на тиждень. Вона зміцнює здоров’я серця і допомагає збалансувати рівень холестерину. Крім того, вона сприяє схудненню і підтримці здорової ваги.

Гарбуз. Гарбуз містить велику кількість вітаміну А. Він корисний для здоров’я очей, а також забезпечує жінок значною кількістю необхідних їм мікроелементів.

Оливкова олія. Жінки мають більший ризик інфаркту. Оливкова олія корисна для серця та здоров’я серцево-судинної системи. Вона сприяє безперебійній роботі серця.

Листова зелень. Зелені листові овочі, такі як шпинат та рукола, багаті на поживні речовини, які вкрай необхідні для організму жінки. Жінка повинна регулярно їсти листову зелень, особливо під час менопаузи.

Часник. Часник містить протиракові сполуки. Крім того, він надзвичайно корисний для жінок під час менструації.

Темний шоколад. Чорний шоколад, як відомо, усуває менструальні спазми. Також він запобігає перепадам настрою, збільшуючи вироблення так званих “гормонів щастя”.

Яйця. Яйця надзвичайно важливі для здоров’я жінки. Вони забезпечують її легкозасвоюваним білком, а також сприяють зниженню ризику раку молочної залози.

Поділись


Новини партнерів