Вчені назвали продукт, який найгірше впливає на настрій

Усім відомо, що їжа може мати значний вплив на наш настрій. Це пов’язано з тим, що 90 відсотків рецепторів серотоніну знаходяться в кишечнику, тож не дивно що деякі здорові продукти, які сприяють зміцненню здоров’я кишечника, можуть також робити нас щасливішими. В той же час, деякі шкідливі продукти можуть впливати на наш настрій негативно, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

У новому дослідженні науковці виявили страву, яка найчастіше змушує людей почуватись пригніченими та нещасними. Це дослідження спиралось на результати опитування 2000 дорослих людей у Великобританії. Їх запитували, які продукти найбільш позитивно впливають на їхні емоції, а також які мають найбільш негативний вплив. Було встановлено, що найгірше на настрій людей впливають пончики.

Науковці пояснюють це тим, що часто пончики їдять на сніданок. Тоді вони сильно піднімають рівень цукру в крові, а згодом трапляється його різке падіння. Пончики – це поєднання простих вуглеводів та жирів, які відомі своїм несприятливим впливом на  здоров’я кишечника.

У списку найгірших продуктів для кишечника алкоголь та безалкогольні газовані напої йдуть одразу після пончиків. Четверту позицію посіли енергетичні напої. Інші продукти у списку були високообробленими стравами та закусками з високим вмістом простих вуглеводів.

З іншого боку, перша трійка продуктів, що піднімають настрій, включає каву, чорний шоколад та виноград.

Далі у цьому списку йдуть попкорн, банани, горіхи, нут, кокос, мигдаль, авокадо, ягоди, апельсини та чай.

Поділись


Новини партнерів