Чи можна вагітним їсти варені яйця?

Яйця – дуже поширений продукт харчування, який можна знайти практично на кожній кухні. Універсальний інгредієнт, вони використовуються як у солодких, так і в пікантних стравах. Крім того, яйця – це майже ідеальна їжа. Вони містять величезну кількість поживних речовин, необхідних нашому організму, включаючи білок, вітамін D, вітамін E, вітамін K, вітамін B6, кальцій і цинк, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Яйця готують різними способами. Найпопулярнішими варіантами є варені яйця, омлет, яйця пашот, оката яєчня та бовтанка, а також яйця, запечені у мікрохвильовій печі.

Варені яйця – це низькокалорійна їжа, багата на поживні речовини. Вони є чудовим джерелом високоякісного білка, вітамінів групи В, цинку, кальцію та інших важливих поживних речовин та антиоксидантів. Вони також є дуже хорошим джерелом нежирного білка (6 грамів на яйце). Жовток вареного яйця є потужним джерелом холіну, який необхідний для здоров’я та розвитку мозку. Він також багатий на лютеїн та зеаксантин – антиоксиданти, які сприяють здоров’ю очей.

Чи можна їсти варені яйця вагітним жінкам? Так, безумовно можна. Вони багаті на мінерали, вітаміни та корисні жири, потреба у яких зростає під час вагітності. Вживання варених яєць під час вагітності забезпечить всі ці життєво важливі поживні речовини матері та дитини. Але не варто зловживати ними – 1-2 яєць на день цілком достатньо.

Кожне яйце містить близько 185 мг холестерину, а тіло потребує близько 300 мг холестерину на день.

Ось 5 переваг вживання варених яєць для вагітних жінок:

  • Вони забезпечують плід необхідним для здорового розвитку білком
  • Вони містять холін, потрібний для розвитку мозку
  • Вони забезпечують організм жінки енергією (приблизно 70 калорій у кожному яйці)
  • Вони допомагають підтримувати баланс холестерину в організмі
  • Вони містять чотири жиророзчинні вітаміни, в тому числі вітамін А, який допомагає нормальному зростанню та розвитку плоду, включаючи розвиток легень, нирок, серця, очей та інших органів.

Але вагітним жінкам рекомендується їсти саме круто зварені яйця, оскільки такий спосіб приготування допомагає знищити будь-які шкідливі бактерії, які можуть бути у яйці. Необхідно також перевіряти свіжість та чистоту яєць, коли ви купуєте їх у магазині.

Поділись


Новини партнерів