Як холодна вода впливає на нашу вагу?

Існує поширена думка,що холодні напої примушують нас набирати вагу. Однак, нещодавнє дослідження показало, що вживання холодної води насправді може допомогти вам схуднути. Дієтолог Пуджа Махія каже, що вода – це дивовижна рідина з нульовою калорійністю. Тому неможливо, щоб питна вода, холодна або кімнатної температури, спричинила збільшення ваги, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV.

Згідно дослідження, опублікованого у виданні Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism, вживання холодної води може допомогти у схудненні. Ваше тіло витрачає калорії для того, щоб нагріти воду до температури тіла. Отже, фактично вживання крижаної вода збільшує швидкість обміну речовин.

Тому пийте воду тієї температури, яка вам подобається. Але обов’язково вживайте достатню кількість води кожного дня. Це допомагає підтримувати водний баланс організму та уникнути побічних ефектів зневоднення, таким як головний біль, запаморочення, сонливість, сухість та зменшення еластичності шкіри, сухість у роті та низький кров’яний тиск.

Більше того, вживання достатньої кількості води, незалежно від температури, є найкращим засобом для схуднення. Це допомагає запобігти переїданню та зменшує потяг до їжі, оскільки відчуття спраги часто можна сплутати з голодом.

Інші переваги вживання достатньої кількості води полягають у ефективнішому транспортуванні поживних речовин і кисню до клітин, виведенні з організму токсинів та патогенних мікроорганізмів, покращенні травлення та запобіганні запорам, нормалізації артеріального тиску та запобіганні появи каменів у нирках.

Поділись


Новини партнерів