4 зміни в раціоні, які допоможуть вам подовжити життя

Пандемія змусила багатьох переосмислити свій спосіб життя. Дослідження, проведене науковцями з Кембриджу, показало, що 2/3 населення (68%) змінить свій раціон у 2021 році, і ця тенденція поширюється і за межі Британії. Та для того, щоб зміни в харчуванні були ефективними, потрібно знати, що саме може принести вам користь, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Ось 4 найважливіші дієтичні рішення, які можуть допомогти вам досягти довголіття:

Обмежте споживання калорій. Це один з найбільш вивчених методів збільшення тривалості життя. Обмеження калорій допомагає зменшити ризик розвитку раку, хвороб серця та метаболічних захворювань, які є найпоширенішими причинами смерті. Одне дослідження, опубліковане в цьому місяці в журналі Cell Metabolism, дійшло висновку, що скорочення споживання калорій на 15% протягом двох років може уповільнити старіння та захистити від таких захворювань, як рак, діабет та хвороба Альцгеймера.

Збільште споживання вітаміну D. Вітамін D виробляється нашою шкірою під впливом сонячного світла, хоча взимку може виникнути потреба у його харчових джерелах, а також дієтичних добавках.

Дослідження показали, що достатній рівень вітаміну D в організмі сприяє зниженню ризику смерті. Зокрема одне велике дослідження показало, що низький рівень вітаміну D пов’язаний із смертністю від усіх причин, а також смертю від раку, хвороб серця та інфекційних хвороб.

Вживайте більше ягід. Ягоди мають ряд переваг для здоров’я. Наприклад, встановлено, що вони зміцнюють здоров’я серця, знижують ризик діабету і раку, а також знижують рівень кров’яного тиску. Крім того, ягоди запобігають різкому підвищенню рівня цукру в крові та зростанню рівня холестерину. Дослідження показують, що ягоди можуть допомогти підвищити чутливість клітин до дії інсуліну.

Пийте зелений чай. Регулярне вживання зеленого чаю сприяє зниженню ризику смерті з усіх причин. Зокрема, зелений чай допомагає захистити ДНК від пошкоджень, допомагає контролювати рівень цукру в крові та може запобігти діабету, знижує артеріальний тиск і бореться з накопиченням холестерину на стінках судин.

Згідно з оглядом семи досліджень із загальною кількістю учасників 286 701 осіб, вживання зеленого чаю зменшило ризик розвитку діабету на 18%.

Поділись


Новини партнерів