Основна причина жіночих смертей – не рак

Фахівці з Британського фонду серця провели дослідження, в результаті якого спростували існуючу думку, що основна причина жіночих смертей – рак.

Британські вчені зібрали і вивчили інформацію про причини смертності серед чоловіків і жінок за останні кілька років. В ході дослідження з’ясувалося, що онкологічні захворювання поступаються за поширеністю хвороб серцево-судинної системи.

Раніше було прийнято вважати, що від серцевих захворювань частіше страждає (і вмирає) чоловіча половина населення, але нинішнє дослідження показує, що тепер статистика інша: на 4000 чоловіків, які померли від тієї чи іншої проблеми з серцем, доводиться 3000 жінок з тим же сумним кінцем .

При цьому найбільш часто зустрічається серед серцевих хвороб ішемія. Вчені говорять про те, що в останні роки вона стала з величезною швидкістю набирати обертів, і зустрічається все частіше.

У зв’язку з новими даними, людям необхідно займатися профілактикою серцево-судинних захворювань. Для цього необхідно відмовитися від куріння, не зловживати шкідливими звичками і обов’язково стежити за вагою.
Джерело

Поділись


Новини партнерів