5 помилок, через які спорт не допомагає вам схуднути

Більшість людей, починаючи займатись спортом, очікують, що через певний час отримають видимий результат. Та часто цього не відбувається, тож демотивована людина повертається до своєї звичної рутини та продовжує набирати вагу, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Попри поширену думку, це не пов’язано з тим, що ви докладаєте недостатньо зусиль, коли тренуєтесь. Найчастіше втратити вагу вам заважають незначні на перший погляд помилки.

Ось 5 найпоширеніших помилок, які не дозволяють вам схуднути:

Непослідовність. Непослідовні тренування – одна з основних причин, через яку будь-який режим тренувань може принести нульові результати. Переконайтесь, що ви регулярно тренуєтеся за фіксованим графіком. Ви можете тренуватись 30-45 хвилин на день, але потрібно робити це регулярно та правильно.

Відсутність розминки. Розминка робить ваше тіло готовим до тренування. Її відсутність може зробити ваше тіло скутим, а недостатньо еластичні м’язи можуть завадити вам ефективно виконувати деякі види вправ.

Низький рівень вологи в організмі. Щоб впоратись із напругою, яка виникає під час тренувань, ваше тіло повинно постійно залишатись зволоженим. Вода допомагає освіжити організм та регулювати роботу м’язів і кровоносної системи. Зневоднення може зробити ваші тренування неефективними. Також воно може викликати такі симптоми, як нудота, головний біль та запор.

Відсутність відпочинку. Для відновлення м’язам потрібен відпочинок. Без цього вони не зможуть ефективно працювати. Правильний відпочинок може зробити ваші тренування більш ефективними.

Неправильне харчування. Якщо ми хочемо схуднути, то повинні простежити, щоб витрата калорій перевищувала їх споживання. Незбалансоване харчування може призвести як до надмірної втрати, так і до надмірного набору ваги.  Щоб цього не сталося, переконайтеся, що ваш раціон включає продукти, багаті на антиоксиданти, білки та клітковину.

Поділись


Новини партнерів