7 помилок за сніданком, через які ви набираєте вагу

Багато досліджень підтверджують, що сніданок – це найважливіша трапеза дня. Нікому не варто пропускати сніданок, особливо тим, хто намагається схуднути. Кажуть, здоровий повноцінний сніданок дає вам енергію, щоб розпочати ваш день, і активізує ваш метаболізм, пише Жіночий світ.

Однак, якщо ви робите за сніданком певні помилки, він може мати зовсім не такий ефект, якого ви очікуєте. Наприклад, ви можете набирати вагу, замість того, щоб схуднути. Ось 7 поширених помилок, пов’язаних з ранковим прийомом їжі, які можуть завадити вам позбутись зайвих кілограмів:

Відсутність білка. Коли ви хочете схуднути, дуже важливо вживати достатньо білка. Якщо ваш сніданок його не містить, пізніше ви можете спожити багато зайвих калорій. Білок дозволяє цього уникнути, оскільки дає тривале відчуття ситості. Тому ваш сніданок обов’язково має включати продукти з високим вмістом пісного білка.

Вживання солодощів. Одразу після пробудження потрібно намагатись не вживати нічого, що має високий вміст цукру або насичених жирів, оскільки вони створюють зайве навантаження на печінку. Обирайте продукти, які активізують метаболізм і підтримують стабільний рівень енергії.

Надлишок вуглеводів. Сніданок, що складається в основному з вуглеводів, може призвести до того, що ви дуже швидко знову станете голодними. Надмірна кількість вуглеводів також може спричинити різкий стрибок рівня цукру в крові. Ваш сніданок повинен бути правильним поєднанням усіх поживних речовин, включаючи вуглеводи, білки, клітковину та жири.

Пропуск сніданку. Якщо ви не снідаєте, то будете переїдати в обід і за вечерею. В кінцевому підсумку це призведе до збільшення ваги. Якщо ви не дуже голодні вранці або не встигаєте повноцінно поснідати, ви можете з’їсти якусь закуску, як фрукт чи варене яйце. Та краще готувати сніданок заздалегідь, якщо вранці ви не маєте на це часу.

Незбалансоване харчування. Якщо ви завжди снідаєте одним і тим самим, це може призвести до збільшення ваги. Ви повинні обирати різноманітні продукти, які забезпечать вас всіма необхідними поживними речовинами. Правильний сніданок має містити клітковину, білки, жири та вуглеводи та забезпечувати тривале відчуття ситості.

Вживання каш швидкого приготування. Більшість каш швидкого приготування містять рафіновані зерна і доданий цукор, що робить їх дуже некорисними. Рафіновані вуглеводи швидко піднімають рівень цукру в крові та енергії, та вони так само швидко знижуються, що змушує вас відчувати втому та переїдати.

Надто швидке споживання їжі. Коли ви їсте дуже швидко, ваше тіло не в змозі зрозуміти, коли ви вже ситі, і в результаті ви переїдаєте. Отже, їсти уважно і повільно дуже важливо, якщо ви хочете схуднути.

Поділись


Новини партнерів