Чи може вживання алкоголю завадити контролювати рівень цукру в крові?

Вживання алкоголю пов’язане з ризиком розвитку одних захворювань та погіршення симптомів інших. Однак, деякі алкогольні напої мають гарну репутацію через користь для здоров’я, яку вони пропонують, якщо їх споживати в помірних кількостях, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Дослідження, опубліковане в Americal Heart Association, показало, що помірне вживання алкоголю сприяє зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань у чоловіків та жінок.

Однак, цей ефект може не переважити потенційної шкоди, якщо людина бореться із хронічними хворобами, такими як діабет. Адже вживання алкоголю так чи інакше впливає на рівень глюкози у крові.

Ось, що ви маєте знати про вплив алкоголю на рівень цукру у крові:

Алкоголь може сприяти як підвищенню рівня цукру, так і його падінню. При помірному споживанні алкоголю рівень цукру в крові, як правило, зростає. Однак при надмірному споживанні це може призвести до зниження рівня цукру до критичних показників.

Також потрібно розуміти, що алкоголь впливає на вроблення інсуліну підшлунковою залозою.

Через надмірну кількість калорій, що містяться в алкоголі, зловживання ним може призвести до збільшення ваги, що може спричинити серцево-судинні захворювання та ожиріння. Ці стани можуть мати прямий вплив на тяжкість діабету у пацієнта.

Деякі напої також містять велику кількість цукру, тому мають безпосередній вплив на рівень глюкози у крові.

Врешті-решт, все зводиться до одного питання – чи можна споживати алкоголь тим, хто страждає на діабет. Чітку відповідь на нього дати важко, адже вживання алкоголю має як плюси, так і мінуси. В будь-якому випадку, ви повинні розуміти важливість помірності, адже зловживання алкоголем нашкодить в будь-якому разі, в тому числі ускладнить управління рівнем глюкози в крові.

Поділись


Новини партнерів