4 продукти, що допоможуть зробити ваше волосся здоровим

Волоссю здавна приділяли багато уваги. Воно мало величезне значення для зовнішності та сприйняття людини. Ви можете зрозуміти, що ваше волосся нездорове, якщо воно випадає, стає тонким, втрачає блиск, стає ламким, погано росте, тощо, пише Жіночий світ з посиланням на Times Now.

Існують різні фактори, які впливають на здоров’я волосся. Сюди входять:

Вік. Коли люди старіють, їхні тіла, включаючи і волосся, стають слабшими. Однак, якщо правильно підібрати дієту, ви можете все одно зберегти його здоров’я.

Генетика. Стан волосся може сильно залежати від генів. Це той випадок, коли ви навряд чи зможете щось вдіяти.

Хвороби. Якщо ваш організм ослаблений хворобою, велика імовірність, що це позначиться і на волоссі. Деякі сильні ліки теж можуть мати побічні ефекти, які позначаються на волоссі і посилюють його випадання.

Погане харчування. Незбалансована дієта, в якій немає достатньої кількості поживних речовин, може значною мірою погіршити здоров’я волосся. Волосся, як і увесь наш організм, потребує належного живлення, щоб залишатись здоровим та виглядати красиво.

Оскільки волосяні фолікули складаються переважно з білка, його вживання є дуже важливим для здоров’я волосся. Якщо організм буде забезпечено необхідними поживними речовинами, волосся також буде здоровим. Ось 4 продукти, які варто включити в раціон, щоб зберегти здоров’я волосся:

Йогурт. Йогурт – це прекрасне джерело білка, а також вітаміну В5, який може допомогти зменшити витончення волосся та сприяє його росту.

Яйця. Нестача білка може спричинити випадання волосся. Яйця є багатим джерелом білка та біотину. Біотин допомагає у виробленні кератину, який є основним білком волосся. Крім того, яйця також є джерелом селену та цинку.

Жирна риба. Жирні кислоти омега-3, як відомо, сприяють росту волосся. Риба, така як лосось, скумбрія та оселедець, містить жирні кислоти омега-3, а також є джерелом селену, вітамінів групи В, вітаміну D3 та білка. Все це може сприяти росту волосся та зменшити його випадання.

Шпинат. Вітамін А, вітамін С, фолієва кислота та залізо пов’язують з посиленим ростом волосся. А шпинат – джерело всіх цих поживних речовин, що робить його корисним для волосся.

З часом з’явилося стандартне уявлення про те, «яким має бути гарне волосся». Однак, як і будь-який інший стандарт краси, встановлений суспільством, цей теж не є абсолютним. Люди можуть і мають бути красивими незалежно від типу волосся, який вони мають.

Поділись


Новини партнерів