Основна причина безсоння, судом ніг і зайвої ваги

У вас проблеми з сном, вас мучать судоми і ви не можете схуднути? Винен в цьому низький рівень кальцію!

Наші кістки і зуби мають найбільшу кількість – 99 відсотків, тоді як інша частина міститься в наших м’язах, крові і інших тканинах.

Дефіцит кальцію є загальною проблемою охорони здоров’я по усій земній кулі, особливо серед літніх людей і жінок в постменопаузі.

Багато чинників можуть сприяти його дефіциту. Найчастіше це відбувається через відсутність адекватного кальцію у вашому раціоні, низьким рівнем вітаміну D і гормональних змін в організмі.

Люди часто ігнорують тривожні ознаки дефіциту кальцію, поки проблема не стає важкою. Важливо, щоб бути в курсі цих ознак, оскільки вирішення проблеми на ранній стадії може врятувати вас від майбутніх ускладнень. За допомогою простого аналізу крові ваш лікар може перевірити рівень кальцію.

Для того, щоб понизити ризик дефіциту кальцію, ви повинні споживати рекомендовану кількість кальцію в день через їжу, яку ви їсте.

Ось найпоширеніші ознаки дефіциту кальцію:

М’язові болі і судоми

Один з найбільш поширених симптомів дефіциту кальцію в м’язах викликає м’язові болі і судоми. Відсутність достатнього кальцію викликає роздратування нервових клітин, що призводить до раптових м’язових судом і болю.

Неконтрольовані сіпання м’язів, а також оніміння і колення в руках і ногах може статися з тієї ж причини.

Крім того, низький рівень кальцію може привести до порушення нервової системи, що, у свою чергу, впливає на функціональність нервів.

Якщо ви випробовуєте м’язові спазми і болі на регулярній основі, незважаючи на належну гідратацію і адекватного рівня гемоглобіну, настав час перевірить ваш рівень кальцію.

Слабкі кістки

Недостатня кількість кальцію в організмі може позначається на здоров’ї кісток. Мінерал має життєво важливе значення для побудови кісток і підтримки їх сильними.

З низьким вмістом кальцію, кістки, стають слабкими, що підвищує сприйнятливість до розвитку остеопорозу і переломів. Кінець кінцем, слабкі кістки можуть також вплинути на престиж людини і її загальну міцність.

Саме тому батьки повинні переконатися в тому, що їх діти їдять багаті кальцієм продукти.

Коли ви не приймаєте в достатній кількості кальцій, організм починає використовувати кальцій з ваших кісток, щоб забезпечити нормальне функціонування клітин.

Слабкі зуби

Кальцій є важливою складовою частиною зубів; отже, його дефіцит може викликати уповільнене формування і дефектам зубів у дітей. Дорослі також можуть випробовувати частіші випадки карієсу і інших стоматологічних проблем.

Часті хвороби

Кальцій також потрібний для підтримки здорової імунної системи, яка допомагає організму вбивати віруси, бактерії, дріжджі і гриби. Саме тому люди, які відчувають дефіцит кальцію, частіше страждають від застуди і інфекцій.

Крім того, кальцій є одним з найбільш важливих лужних мінералів, які підвищують рівень кисню в крові. Бактерії і гриби не можуть вижити в лужній атмосфері.

Він також підтримує процес загоєння ран і травм.

Боротьба із зайвою вагою

Споживання достатнього кальцію має важливе значення для здорової ваги тіла. Насправді, було виявлено, що більшість людей, котрі страждають на ожиріння, не споживають рекомендованої денної норми кальцію. Отже, якщо ви щосили, намагаєтеся схуднути і не виходить, це може бути через нестачу кальцію.

Кальцій грає ключову роль в регуляції енергетичного обміну, що прискорює втрату ваги, тоді як дієти з низьким рівнем кальцію зупиняють втрату ваги.

Проблеми зі сном

Поганий сон всю ніч може мати прямий вплив на ваш настрій і продуктивність праці. Недолік сну на регулярній основі не є хорошим знаком. Там може бути декілька можливих причин і дефіцит кальцію є лише одним з них.

Кальцій бере участь у виробництві мелатоніна, гормону сну, який допомагає підтримувати цикл сон-пильнування організму. Цей гормон сну організм збільшує природним чином впродовж ночі, щоб допомогти вам спати спокійно.

Коли є нестача кальцію в організмі, виробництво мелатоніну ускладнене. Крім того, кальцій також працює як природний релаксант.

Якщо у вас виникли проблеми із засипанням, необхідно перевірити ваш рівень кальцію.

Поради для подолання дефіциту кальцію:

Переконайтеся, що ваш раціон включає багаті кальцієм продукти, такі як молочні продукти, темно-зелені листові овочі, каші, цитрусові, горіхи і насіння, бобові.

Оскільки вітамін D допомагає регулювати вміст кальцію в крові, не забудьте включити продукти, багаті вітаміном D у вашому раціоні.

Крім того, насолоджуватися рано вранці сонячним світлом впродовж 15 хвилин щодня, щоб допомогти вашому організму виробляти вітамін D.

В якості допоміжних засобів являється магній, він бере участь у збереженні кальцію, включайте в раціон продукти, багаті магнієм на щоденній основі. Шпинат, ріпа, морські овочі, зелені боби, цілісне зерно, насіння гарбуза і насіння кунжуту є хорошими джерелами магнію.

Сода, кофеїн і надмірне споживання натрію можуть перешкоджати засвоєнню кальцію, тому вживайте їх в помірних кількостях або повністю уникнути їх.

Джерело

Поділись


Новини партнерів