Як виноград може допомогти вам побороти біль у спині

Біль у спині може виникати з різних причин. В деяких випадках біль викликає запалення, тоді як в інших – стиснення міжхребцевих дисків або травми. Для зменшення болю в спині інколи призначають протизапальні препарати, але ваш раціон теж може відігравати у цьому певну роль, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Виноград містить протизапальну речовину, відому як ресвератрол. Встановлено, що вона допомагає боротись із болем в спині. Основна частина цієї речовини міститься в шкірці та насінні винограду.

Дослідження, опубліковане в журналі Spine, свідчить про те, що ін’єкції ресвератролу, який також використовується для виготовлення червоного вина, допомагають подолати біль. Воно показало, що ресвератрол уповільнює швидкість дегенерації міжхребцевих дисків.

Доктор Майкл Левін каже, що ресвератол пригнічує дію певних ферментів, які сприяють дегенерації тканин. Цей процес небезпечний тим, що може призвести до пошкодження хряща.

Ще одне дослідження показало, що причиною болю в спині може бути сильний стрес та перенапруження. У такому випадку можуть зарадити йога та медитація, які передбачають розслаблення м’язів.

Біль у спині може також бути викликаний сном у неправильній позі та поганою поставою. В більшості випадків він не є свідченням чогось серйозного і минає сам по собі за кілька тижнів чи місяців.

Однак біль у попереку, з яким за статистикою хоч раз у житті стикається 80% дорослих, може сильно впливати на наше повсякденне життя. Для зменшення ризику його появи рекомендується регулярно виконувати фізичні вправи, підтримувати гарну поставу, належним чином обладнати своє робоче місце та уникати тривалого сидіння в одній позі.

Поділись


Новини партнерів