Дієтологи розповіли, що робити, якщо ви переїли на ніч

Для початку потрібно вивести з організму всю зайву рідину, а вона після переїдання, як правило, буде в великому надлишку.

Якщо вам ввечері довелося відвідати який-небудь захід, де було грандіозне застілля, або ж ви все-таки не втрималися і щільно наїлися на ніч, та ще не просто наїлися, а наїлися висококалорійної їжі у великих обсягах, вам знадобляться наступні поради.

У наступні дні вам необхідно провести ретельну чистку свого організму, перевантаженого зайвими калоріями. Отже, очищення організму слід починати з самого ранку, і триматися з усіх сил до пізнього вечора.

Для початку потрібно вивести з організму всю зайву рідину, а вона у нас після переїдання, як правило, буде в великому надлишку. На наступний день ні в якому разі не можна їсти солоного або занадто солодкого, щоб не перешкоджати виведенню зайвої рідини в організмі. Настійно рекомендується їсти мінімум вуглеводів і максимум білка. Наприклад, можна з’їсти курячу грудку, яйця, нежирний сир і т.д. Організм, легко засвоюючи білок, сам позбудеться від зайвої рідини, що накопичилася в нашому організмі.

По можливості намагайтеся їсти продукти, в яких міститься клітковина, яка здатна очищати. До таких продуктів можна віднести сушені бобові, хліб з висівками або ж цільнозерновий хліб. При цьому не слід обмежувати себе в калоріях, так як недоїдання загрожує пробудженням сильного апетиту, а відчуття голоду може в свою чергу спровокувати обжерливість. Якщо це трапиться, то вам доведеться знову починати все по-новому. Тому перш ніж приступити до чищення організму, краще запастися усіма потрібними продуктами заздалегідь, щоб не відчувати дефіцит калорій. Якщо у вас залізна сила волі, то можна харчуватися весь день тільки чорним зерновим хлібом і курячими грудками.

Навіть якщо вечеря була занадто рясною, то сніданок пропускати все одно не можна. Якщо ви не поснідаєте, то до обіду можете випробувати гостре відчуття голоду, завдяки якому можете зірватися. Тому запам’ятайте, що сніданок обов’язково повинен бути повноцінним, а не просто чашка кави для галочки.

Працюючи над відновленням водного балансу, крім білків, потрібно багато пити. З напоїв найчастіше рекомендується імбирний чай, який нормалізує наш метаболізм і виведе зайву рідину з організму. Можна також пити просту воду, солодкі напої краще взагалі виключити в цей розвантажувальний день.

Читайте також: Названий кращий простий спосіб знизити холестерин

Якщо переїдання на ніч трапляються у вас регулярно, то варто задуматися, чому ви переїдайте? За статистикою більшість людей страждають від цієї шкідливої ​​звички через стреси. У когось звичка багато їсти ввечері вже виробляється через порушеного розпорядку дня. А може бути, це відбувається через компанію?

Ще одна часта причина вечірніх переїдань – це низькокалорійна дієта протягом дня. В основному це стосується жінок, адже необхідний мінімум для них – від 1500 до 2000 ккал на добу. Найкращий і безпечний варіант вечері – це свіжі овочі, фрукти, легкі салати, знежирений сир.

Джерело

Поділись


Новини партнерів