Названий кращий простий спосіб знизити холестерин

Нове спільне дослідження медиків з Японії і США показало: кращого способу знизити холестерин, ніж вегетаріанська дієта, не існує. Дотримуючись рослинного раціону протягом 4 тижнів, можна домогтися істотного скорочення холестеринових відкладень, встановили вчені.

Як пише The Daily Mail, авторами проекту було проаналізовано дані, отримані в ході 30 досліджень і 19 клінічних експериментів. Висновок, який вони зробили, однозначний: якщо потрібно знизити холестерин, потрібно почати вживати якомога більше рослинної їжі.

Підвищений рівень холестерину корелює з високим ризиком хвороб серця і судин, включаючи інфаркти та інсульти. Подібними показниками часто відрізняються люди, які регулярно вживають жирне м’ясо і м’ясні закуски. Дослідження лікарів свідчить: дотримуючись мінімум 4 тижнів вегетаріанської дієти, можна домогтися істотного поліпшення в організмі.

«Завдяки переходу на вегетаріанську дієту рівень холестерину у м’ясоїда може знизитися на 12,5 міліграма на децилітр», – відзначили при цьому науковці.

Найбільш корисним вони вважають вживання овочів, фруктів і горіхів. «Ці продукти багаті розчинними харчовими волокнами, соєвим білком і містять мало насичених жирів – саме цим пояснюється низьким рівнем холестерину у тих, хто дотримується вегетаріанського раціону», – констатували лікарі.
Джерело

Поділись


Новини партнерів