Як змусити мозок працювати: лікарі поділилися цінними рекомендаціями

Медики стверджують, що вплинути на мозок людини в позитивному сенсі можна за допомогою певних продуктів.

Багато людей стикаються з такими проблемами протягом дня, як загальмованість думок і дій, часткова втрата пам’яті, нездатність концентруватися і займатися щоденними робочими справами і так далі. Всі ці симптоми вказують на те, що мозку просто-напросто не вистачає корисних речовин і кисню.

Поліпшити ситуацію і змусити мозок працювати допоможе певний раціон харчування, в якому на обов’язковій основі будуть включені наступні продукти:

1. Риба збагачена Омега-3 жирними кислотами, які в свою чергу дбають про мозок і відповідають за його працездатність.

2. Оливкова олія, яку нерідко називають «нектаром» для мозку, знову ж таки, за рахунок безлічі корисних речовин в її складі.

3. Волоські горіхи вважаються найкориснішими для мозку, оскільки містять жири і інші корисні речовини. Плюс до всього, волоські горіхи навіть зовні чимось схожі на мозок, а це значить, що їх необхідно їсти кожен день, але потроху, так як вони калорійні.

4. Зелень – джерело цінних мінералів і вітамінів, що благотворно впливають на мозкові центри.

5. Курка є білковим продуктом, але в той же час низькокалорійним. Її користь для мозку і взагалі організму нерідко недооцінюють, а даремно.

6. Ягоди вважаються найбільш вітамінізованими продуктами з усіх існуючих. Також, вони мають антиоксидантні властивості, що відповідають за молодість організму і мозку зокрема.

7. Червоне вино або виноградний сік неймовірно корисні для судинної системи. Чим краще працює кровоносна система, тим більше цінних речовин потрапляє в мозок і, як наслідок, він починає краще і швидше працювати.

8. Овочі в будь-якому вигляді корисні для здоров’я людини, в тому числі і для мозку, тому що вони збагачені рослинними білками, клітковиною, вітамінами і мінералами, а також водою, в якій так сильно потребує організм.

9. Бобові особливо корисні вегетаріанцям, тому що містять білок, необхідний для нормальної роботи мозку і всіх внутрішніх органів і систем.

Читайте також: Як визначити, що вам не вистачає магнію в організмі

Включаючи в щоденний раціон харчування ці продукти, ви забудете про вищевказані проблеми з мозковою активністю назавжди.

Поділись


Новини партнерів