Продукти, що провокують швидке старіння

Старіння організму – природний процес, але істотно прискорити його можуть деякі щоденні звички.

Зокрема, наш зовнішній вигляд багато в чому залежить від харчування. Давайте розберемося, від яких продуктів люди старіють швидше.

Солодке прискорює старіння шкіри
Любов до солодощів – одна з причин старіння шкіри. Надлишок цукру викликає в організмі хімічні реакції, які уповільнюють синтез колагену, знижують стресостійкість шкіри. Підвищений рівень інсуліну в крові, викликаний надмірним вживанням солодкого, погіршує стан кровоносних судин. Тому шкіра ласунів схильна до запалень. Всі ці фактори сприяють швидкому старінню шкіри.

Які вуглеводи заважають зберегти молодість?
Вуглеводи є частиною здорового харчування, але надлишок простих вуглеводів (продукти з білої муки, картопля) гальмує вироблення колагену і еластину. Тому шкіра втрачає пружність і стає пухкою. Крім того, надлишок цукру з вуглеводів трансформується в жир, який порушує еластичність судин і ускладнює роботу печінки. Це, в свою чергу, призводить до швидкого старіння організму.

Роль кави в старінні організму
Каву цінують за її підбадьорливі властивості. Але якщо ви п’єте більше 2-х чашок кави в день, шукайте причину швидкого старіння в пристрасті до цього напою. Зловживання кофеїном завдає подвійного удару по нашій молодості. По-перше, кава – сечогінний напій. Поступаючи в організм, він викликає хімічні реакції, для протікання яких потрібна велика кількість рідини. Якщо ви, до того ж, п’єте мало води, то швидко настає зневоднення. Порушується електролітний баланс, а шкіра стає тьмяною і сухою. Крім того, кава прискорює обмін речовин в організмі, що призводить до великої витрати енергії і до прискореного зношування організму.

Сіль як причина старіння
Надлишок солі затримує в організмі воду. Зовні це проявляється мішками під очима і набряком обличчя. Крім того, непомірність у вживанні солі викликає хвороби нирок, підвищення кров’яного тиску. Сіль порушує обмін речовин в кістковій тканині, провокуючи вимивання кальцію з організму. На питання про те, від яких продуктів старіють, можна сміливо відповісти: від солоних!

Трансжири в продуктах, від яких старіють
Трансжири у величезній кількості містяться в маргарині, в магазинній кондитерській випічці, в продуктах фастфуда, в морозиві, в ковбасах. Якщо їсти таку їжу часто, вона порушує обмін жирів в організмі, закупорює артерії, що позбавляє шкіру еластичності і змушує нас виглядати старше.

Порушення еластичності судин не тільки відбивається на стані шкіри, але і призводить до серцево-судинних захворювань. Тому якщо ви дбаєте про те, як зберегти молодість, просто зменшіть споживання цих продуктів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів