Чому після 40 років так важко позбутись жиру у зоні живота

Жир у зоні живота – це проблема, з якою стикається багато людей. І чоловіки, і жінки хотіли б бачити свій живіт пласким та підтягнутим. Але добитись цього дуже непросто, які б дієти та вправи ви не пробували. Ще важче позбутись жиру на животі, після того, як вам виповнюється 40, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Основна причина труднощів зі схудненням після 40 років – це зменшення м’язової маси та уповільнення метаболізму, яке зменшує кількість спалених протягом дня калорій.

Ще один фактор – це гормональні зміни. І збільшення, і втрату ваги регулюють наші гормони. У жінок зазвичай відкладається більше підшкірного жиру в області живота та стегон, а у чоловіків в основному накопичується вісцеральний жир у зоні живота. Ці відмінності з’являються під час статевого дозрівання і залишаються незмінними до досягнення сорокарічного віку. Після цього відбуваються гормональні зміни, як у чоловіків, такі у жінок. Жінки переживають применопаузу та менопаузу, в наслідок якої в них відкладається більше вісцерального жиру, тоді як у чоловіків навпаки, починає з’являтись більше підшкірного.

Позбутися вісцерального жиру значно важливіше, ніж підшкірного. Вісцеральний жир, який відкладається навколо внутрішніх органів, дуже шкодить нашому здоров’ю. Він пов’язаний з підвищеним ризиком респіраторних захворювань, хвороб серця, діабету 2 типу, високого кров’яного тиску та рівня холестерину.

Щоб скинути кілограми після 40 років, потрібно докласти додаткових зусиль. Ось три способи позбутись вісцерального жиру після 40 років:

Знизити рівень стресу. Стрес є серйозним фактором збільшення ваги. Тому управління стресом дуже важливе для схуднення. Спробуйте йогу, медитацію чи іншу діяльність, яка вас заспокоює.

Додайте комбіновані вправи у свій розпорядок дня. З віком більшість людей приділяє спорту все менше уваги. Це призводить до зменшення витрати калорій. Вам потрібно включити у свій розпорядок дня комбіновані вправи, які охоплюють декілька груп м’язів.

Внесіть зміни в харчування. Вам потрібно більше уваги приділити своїм харчовим звичкам, коли ви намагаєтесь скинути вагу у старшому віці. Включіть у раціон рослинні джерела білка. Уникайте високооброблених продуктів харчування та рафінованих вуглеводів.

Поділись


Новини партнерів