П’ять речей, які категорично не можна робити після їжі

У багатьох людей є погані звички після їжі. Звичка полежати і подивитися телевізор після обіду є дуже шкідливою для здоров’я в довгостроковій перспективі.

Експерти наводять п’ять звичок, які абсолютно не корисні після їжі і можуть завдати шкоди здоров’ю .

куріння

Ми всі знаємо, що куріння призводить до багатьох поганих наслідків, однак ще більш шкідливим вважається викурити сигарету відразу після обіду або вечері. Необхідно почекати пару годин після їжі перед тим, як запалити сигарету, тому що нікотин може завдати шкоди процесу травлення, і сприяти появі більшої кількості канцерогенів.

Деякі дослідження показують, що викурювання тільки однієї сигарети відразу після обіду або вечері – це те ж саме, що викурити десять сигарет за нормальних обставин.

фрукти

Необхідно їсти фрукти перед їжею, натщесерце, а не після неї. Тоді сповільнюється процес травлення, і організму потрібно більше часу, щоб поглинати фруктовий цукор, ніж зазвичай.

Крім того, організм отримує всі поживні речовини, коли фрукти споживаються натщесерце. Якщо поїсти фрукти відразу після їжі, можна отримати розлад шлунка, печію або неприємну відрижку.

сон

Сон після прийому їжі може викликати здуття живота, дискомфорт і інші негативні наслідки. Було проведено дослідження, згідно з яким люди, які спали відразу після їжі, мали більш високі шанси “заробити” інсульт, ніж ті, які цього не робили. Рекомендується їсти за пару годин до сну.

душ

Прийняття душу збільшує кровотік в руках і ногах, тому знижується потік крові в шлунку, що призводить до повільного травленню.

чай

Пиття чаю після їжі призводить до зниження поглинання заліза на 87%, тому він може викликати деякі захворювання, пов’язані з дефіцитом заліза, такі як анемія, блідість шкіри, біль в грудях, поганий апетит, запаморочення, втома і багато іншого.

Джерело

Поділись


Новини партнерів