Фахівці розповіли, чому так важливо щодня провітрювати приміщення

Провітрювання житлових приміщень дуже важливе з кількох причин, в тому числі і для зменшення ризику захворіти на COVID-19. Правильна вентиляція і регулярне провітрювання допомагають підтримувати надходження належної кількості свіжого повітря в кімнату та допомагають вивести забруднене, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV Doctor.

Якщо приміщення не вентилюється належним чином, збільшується рівень вологи в повітрі, з’являється неприємний запах, збільшується концентрація газів, пилу та інших забрудників.

Докладніше про те, яку роль відіграє вентиляція у захисті вашого приміщення від COVID-19, розповіла Марія Нейра з ВООЗ у своєму профілі в Instagram.

“Вентиляція є дуже важливим фактором для запобігання поширенню вірусу в приміщенні. Природна вентиляція – це просто відкриття дверей і вікон, яке сприяє поновленню чистого повітря в приміщенні. У таких місцях, як школи, робочі приміщення або туристичні місця, ми рекомендуємо посилити вентиляцію природними або механічними способами “, – пише доктор Нейра.

“Забезпечення належної вентиляції приміщення може допомогти уникнути рециркуляції повітря. Якщо провітрювання неможливе, слід встановити спеціальні фільтри. Цими фільтрами слід правильно користуватись та регулярно їх чистити”, – додає вона.

Вона також написала, що щоденне провітрювання приміщень – це, можливо, єдине, що ми можемо зробити, щоб уникнути поширення в ньому COVID-19. Крім цього, потрібно щоденно проводити прибирання з дезінфікуючими засобами.

Поділись


Новини партнерів