Як приготувати домашню олійку для зміцнення волосся всього з двох інгредієнтів

З випаданням волоссям може зіткнутись кожен, як би ретельно ви не доглядали за ним та які б дорогі засоби не використовували. Втрата волосся може бути пов’язана з багатьма факторами, включаючи погане харчування, неправильний режим догляду за волоссям, забруднення навколишнього середовища та багато іншого, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV Doctor.

Деякі домашні засоби з натуральних інгредієнтів можуть допомогти вам покращити стан волосся та запобігти його втраті. Причому приготувати їх можна з простих продуктів, які можна купити в найближчій крамниці або в інтернеті.

Наприклад, ви можете приготувати натуральну олійку для волосся з насіння пажитника та олії гірчиці.

Насіння пажитника використовується в кулінарії. Воно багате на білок та залізо, які сприяють росту волосся. Також насіння пажитника зміцнює здоров’я шкіри голови, що також допомагає посилити ріст волосся та покращити його стан.

Рослинні олії живлять волосся і зволожують його. А олія гірчиці допомагає також боротись із лупою та запаленням на шкірі голови.

Щоб приготувати олійку для волосся, візьміть півлітра гірчичної олії. Додайте до неї дві столові ложки насіння пажитника. Нагрівайте цю суміш на плиті, доки насіння не набуде чорного кольору. Потім зніміть її з вогню і дайте охолонути. Коли температура олії знизиться до кімнатної, її можна буде використовувати для зволоження волосся та масажу шкіри голови.

Це простий засіб, приготований з натуральних інгредієнтів, але якщо під час його використання ви відчули будь-який дискомфорт, від нього слід відмовитись.

Поділись


Новини партнерів