Чому часник обов’язково має стати частиною вашого зимового раціону

Зазвичай часник використовують для підкреслення смаку страв та надання їм пікантної гостроти. Також часник має ряд корисних для здоров’я властивостей. В ньому містяться марганець, селен, клітковина, мідь, калій, залізо і вітаміни В6 і С. Також часник має антиоксидантні та протимікробні властивості, пише Жіночий світ з посиланням на NDTV Doctor.

Дослідження показали, що часник допомагає контролювати рівень глюкози в крові та артеріальний тиск. Універсальність часнику дозволяє легко додати його у свій раціон, і ось, чому вам варто це зробити цієї зими:

Часник корисний при діабеті. Діабет вимагає постійного контролю рівня цукру в крові. У цьому може допомогти здоровий та збалансований раціон. Дослідження показали, що сирий часник також допомагає знизити рівень цукру в крові.

Часник сприяє зниженню рівня “поганого” холестерину. Включення часнику у раціон сприяє зміцненню здоров’я серця. Часник здатен знизити рівень “поганого” холестерину у крові, який відкладається на стінках артерій та обмежує кровотік.

Часник допомагає боротись із симптомами застуди. Завдяки антибактеріальним властивостям часник допомагає полегшити симптоми застуди та грипу. Ви можете залити окропом трохи часнику та імбиру і підсолодити цей напій медом, коли з’являються перші ознаки застуди.

Часник допомагає контролювати артеріальний тиск. Високий кров’яний тиск значно збільшує ризик серцевих захворювань. Згідно з дослідженнями, часник знижує артеріальний тиск. Приготуйте багатий на клітковину салат і додайте до нього трохи подрібненого часнику. Ви також можете додати часник у свої супи та інші домашні страви.

Поділись


Новини партнерів