Що відбувається з організмом при довгому сексуальному утриманні

Є багато причин, через які ви можете припинити займатися сексом. Це може бути стрес на роботі, сварка, подорож. Але яка б не була причина, в організмі багато чого міняється, коли ви припиняєте займатися сексом регулярно. Так чого ж очікувати від довгого утримання?

1. Ваші шанси отримати рак передміхурової залози можуть збільшитися. Дослідники виявили, що чоловіки, які займаються сексом 21 або більше разів на місяць, мають знижений на 33% ризик захворіти на рак простати ніж ті, хто має 4-7 сім’явивержень в місяць. Простатит сюди також відноситься. Відмінна профілактика – це вправи Кегеля при простатиті, але ще краще поєднувати їх з сексом.

2. Вам буде сумно. Коли людина відчуває оргазм, він стимулює вироблення серотоніну і ендорфіну, які називають гормонами щастя.

3. Пеніс може зменшитись. Без регулярних ерекцій тканина статевого члена може стати менш еластичною, що зробить пеніс на 1-2 см. коротшим.

4. У чоловіків може виникнути еректильна дисфункція. Пеніс – це м’яз, і, як і будь-який інший м’яз, він потребує тренувань.

5. Втрата лібідо. Якщо ви стримуєтеся від сексу протягом тривалих періодів часу, ви можете втратити статевий потяг.

6. У вас можуть з’явитися почуття невпевненості, гніву і розчарування. При довгому утриманні люди часто відчувають почуття невпевненості, розчарування, гніву і депресії.

7. У вас можуть бути проблеми зі сном. Для жінок це може бути не так помітно, але для чоловіків, які звикли займатися сексом 3-4 рази в тиждень, проблема сну при довгому утриманні стає очевидною.

8. Ви більш сприйнятливі до застуди, тому що ваша імунна система стає слабкішою. Коли у нас немає сексу, наша імунна система послаблюється. Секс дає стимул до виробництва антитіл до боротьби з інфекцією.

Читайте також :Вчені з’ясували, до якої хвороби призводять часті пробудження серед ночі

9. Ваше кров’яний тиск може бути трохи вище звичайного. Існує зв’язок між зниженим кров’яним тиском і сексом. Одне дослідження показало, що статевий акт знижує систолічний артеріальний тиск.

Джерело

Поділись


Новини партнерів