Шість простих способів поліпшити імунітет в холодну пору року

Шість простих способів поліпшити імунітет в холодну пору року

У холодну пору року захисні сили організму можуть слабшати природним чином, але існують прості способи, які ефективно допомагають поліпшити імунітет і підвищити шанси пережити сезон без хвороб.

Деякі експерти вважають, що взимку коронавірус може стати більш активним – за їхніми словами, на це вказує збільшення кількості випадків захворювання в країнах, де температура почала знижуватися. Фахівці вважають, що ковід в холодну пору року може активізуватися так само, як інші віруси ГРВІ, які процвітають в зимових умовах.

У той же час наявні дані свідчать, що люди, що володіють хорошим імунітетом, можуть краще боротися з інфекціями. Фахівцями були названі шість простих способів, що дозволяють посилити імунітет в холодну пору року, краще підготуватися до атаки вірусних хвороб, мінімізувати ризики COVID-19, застуди і грипу – про це повідомляє портал The Health Site.

Підтримувати якісне харчування. Експерти рекомендують харчуватися якомога більш різноманітно, оскільки це підвищує доступність корисних мікроелементів для організму – вітамінів, мінералів, цінних жирних кислот. У раціоні обов’язково повинні бути присутніми фрукти, овочі, горіхи, насіння.

Додавати в їжу спеції. Вони не тільки покращують смак їжі, але й мають антибактеріальні та антисептичні властивості, які можуть захистити організм від вірусних інфекцій в холодну пору року.

Пити достатньо води. У холодну погоду споживання рідин зазвичай знижується. Це небезпечно, організм обов’язково повинен бути досить зволожений. Пиття води ефективно покращує стан слизових оболонок, очищає тіло від токсинів, що підсилює імунну систему, знижуючи її навантаження.

Підтримувати фізичну активність. Медики радять щодня здійснювати півгодинну прогулянку.

Зменшити споживання цукру. Ще один простий спосіб поліпшити свій імунітет: обмежити споживання солодких продуктів, використовувати в якості альтернативи свіжі або сушені фрукти. Велика кількість цукру має тенденцію активізувати запальні процеси в організмі, що ослабляють імунну систему.

Залишатися тверезим. Вживання алкоголю пригнічує активність імунної системи, в холодну пору це може зробити людину більш уразливиою для вірусних інфекцій, включаючи грип, застуду і COVID-19. Фахівці закликають виключити спиртні напої з раціону хоча б на деякий час.

Читайте також: 5 продуктів, багатих на цинк, які допоможуть вам зміцнити імунітет

Поділись


Новини партнерів