3 продукти, які допоможуть вам побороти втому

Всі ми час від часу відчуваємо втому, і причин для цього більш, ніж достатньо. Відчуття втоми може бути викликане як фізичними, так і психологічними причинами, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Цей рік у всіх пов’язаний із сильним стресом, фізичним, психічним і навіть фінансовим, тож не дивно, що багато людей почуваються виснаженими.

Перше, що спадає на думку, коли ми хочемо побороти втому – це вживання енергетичних напоїв або міцної кави. Однак, зловживати ними категорично не рекомендується.

Ось кілька продуктів, які допоможуть вам побороти втому:

Зелений чай. Зловживання кофеїном може призвести до порушень сну та збільшити відчуття втоми. У зеленому чаї міститься значно менше кофеїну, ніж у каві. Однак, його цілком достатньо для того, щоб зменшити відчуття втоми і посилити концентрацію. А все завдяки амінокислоті, яка називається L-теанін. Зелений чай не тільки знизить рівень стресу, але і може допомогти покращити якість сну, що важливо для гарного початку нового дня.

Женьшень. Корінь женьшеня – це один з найпопулярніших у світі рослинних засобів. Доведено, що женьшень сприяє підвищенню рівня енергії в організмі, ефективно бореться з відчуттям втоми, а також покращує загальне самопочуття. Як адаптоген, женьшень підтримує і врівноважує гормони стресу, нейромедіатори та інші хімічні речовини, які виробляє ваш організм; це допомагає підвищити рівень енергії, коли ви відчуваєте виснаження, а також може допомогти вам заспокоїтися, коли ви відчуваєте напруження.

Ківі. Ківі – це не тільки смачний та корисний фрукт, а і чудовий засіб для боротьби з втомою. Як відомо, збільшення споживання магнію сприяє бадьорості, і ківі є одним з найдоступніших джерел цього мінералу. За даними Університету Отаго, споживання двох плодів ківі на день може поліпшити настрій і підвищити рівень енергії. Ви можете їсти його цілим, готувати з нього фруктові салати та смузі, ківі спрацює в будь-якому разі.

Поділись


Новини партнерів