5 продуктів, які можуть викликати печію

Печія – це відчуття печіння, яке виникає у верхній частині живота та під грудною клітиною. Вона може мати куди більший вплив на якість життя людини, ніж здається на перший погляд. Дієтолог Лілі Сауттер розказала, які продукти можуть викликати або посилювати цей неприємний симптом, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

В першу чергу Суттер застерігає від зловживання гострою їжею. Вона сказала: “Гостру їжу досить часто називають тригером для виникнення печії. Причиною цього є те, що вона може посилити секрецію шлункової кислоти і подразнювати стравохід”.

Також тим, хто часто стикається з печією, фахівець не радить захоплюватись цитрусовими, які здатні збільшити кислотність у шлунку.

Ще однією проблемою доктор Суттер називає алкоголь. Вона каже, що вживання алкоголю може призвести до розслаблення нижньої частини стравоходу в деяких людей, що викликає печію. Це ще одна причина бути дуже обережним зі спритним.

Крім того, Сауттер закликає остерігатись кави та шоколаду. Вона каже, що ці два продукти є загальновідомими причинами виникнення печії, хоча, звісно, все залежить від кількості.

Якщо ви часто стикаєтесь з печією, і не можете зрозуміти, чому вона повертається, причина може критись у регулярному споживанні одного з продуктів, які перераховані вище. Звісно, все індивідуально, тому тут потрібно буде йти методом проб та помилок. Спробуйте зменшити споживання кави, якщо це не допоможе, зменшіть споживання гострої їжі, і так далі по списку.

Крім того, доктор Сауттер рекомендує уникати переїдання, важкої їжі та пізніх трапез. Це також поширені причини виникнення печії. До інших можливих причин належать надмірна вага, куріння, вагітність, стрес та прийом деяких ліків.

Опитування, проведене Nexium Control, показало, що 29% людей вважають, що печія не дозволяє їм їсти і пити, що хочеться. А 70% респондентів заявили, що на їхню думку вони не в змозі запобігти появі печії.

Поділись


Новини партнерів