Ці поєднання їжі здатні погубити ваш організм

Якщо так їсти, організм буде під чималою напругою.

Кожен з нас любить поїсти і чим смачніше їжа, тим краще. Але напевно мало хто знає, що від правильності поєднання продуктів в блюді залежить не тільки його смак, який може бути зіпсований через те, що інгредієнти один одному зовсім не підходять, але також такий дует може завдати шкоди травній системі. Згадайте, як в черговий раз виходячи з-за столу ви відчували тяжкість і переповненість в шлунку, хоча з’їли не так вже й багато. Однією з причин такого дискомфорту є непоєднувані між собою продукти, які принесуть набагато більше користі, якщо ви будете їсти їх окремо.

Крохмалисті вуглеводи і помідори. Окремо вони не представляють ніякої небезпеки, але варто об’єднати їх разом, як кислота і крохмаль викличуть проблеми з травленням. Рис або, наприклад, картоплю не варто їсти вприкуску з помідорами, якщо не хочете отримати відчуття тяжкості, нетравлення і відчуття втоми відразу ж після їжі.

Вино і солодке. При вживанні алкоголю секреція інсуліну збільшується. Якщо заїдати вино солодким, то вуглеводи з десерту будуть відкладатися в жир на боках. Тому більш вдалою парою до вина вважається не солодке, а продукти з низьким глікемічним індексом, як у овочів, багатих на клітковину.

Крохмалисті вуглеводи і тваринні білки. Класичний дует з м’яса і картоплі дієтологи вважають шкідливим для здоров’я. Одна з причин криється в тому, що травні ферменти цих страв погано уживаються між собою. Від перевіреної часом класики гарантовано можна отримати відчуття дискомфорту і метеоризм.

Злаки і молоко. Злаки з молоком не можна назвати найкориснішим сніданком. А все тому, що обидва продукти містять швидкі вуглеводи. Вони викликають стрибок цукру в крові, і після того як його рівень впаде, ви знову відчуєте голод.

Основна страва і фрукти. Фрукти швидко перетравлюються і вже через близько 40 хвилин переходять в кишечник. Якщо їх їсти разом зерновими або м’ясом, вони затримуються в шлунку довше і в підсумку починають бродити. Це може привести до пошкодження стінок кишечника і ряду інших проблем.
Джерело

Поділись

Свіжі записи:


Новини партнерів