8 продуктів, від яких варто відмовитись вранці

Як ви починаєте свій день? З чашки кави або чаю? Впевнені, після прочитання цієї статті ви переглянете свої погляди на здоровий сніданок. Ось, від чого медики рекомендують відмовитися

З сніданку розпочинається ранок кожної людини. Але частенько похапцем збираючись на роботу, не завжди є час на готування, відповідно доводитися перекушувати. Але якраз через такі перехоплення, проявляється передчасне знесилення, а також хвороби травного тракту. Лікарі стверджують, що натщесерце можна вживати далеко не усі продукти.

Залишатися бадьорим впродовж дня і працездатним можна у тому випадку, якщо організм працює без збоїв. А для цього треба кожен ранок розпочинати із здорового харчування. Список продуктів, які дозволено вживати натщесерце набагато більше, ніж тих, що не рекомендується. Тому саме про другий список і піде мова.

Отже, які продукти краще не вживати на порожній шлунок, на думку медиків:

1. Банани

Притому, що вони містять магній, який благотворно впливає на серце, ці фрукти можуть викликати знесилення через свою властивість чинити активний вплив на калієво-магнієвий обмін.

2. Цитрусові

По-перше, вони є алергеном і з’їдені на порожній шлунок, вони можуть викликати алергічні реакції. По-друге, їх сік, дратуючи вранці слизову шлунку, з часом може привести до гастриту і інших захворювань шлунку.

3. Сирі овочі

Дивовижний факт, оскільки саме овочі в сирому вигляді, є джерелом сили. Але це за тієї умови, що вони зібрані на власному городі. Якщо ж вони придбані в магазині, то вони, безперечно, пройшли термічну обробку. І ось саме ця обробка чинить негативний вплив на шлунок і призводить до різних захворювань, через підвищений вміст кислот.

5. Прохолодні напої

Вони гальмують травлення і продукти, які вживатимуться після напою здатні викликати відчуття дискомфорту і навіть болі в шлунку.

6. Продукти кисломолочного походження

Не можна сказати, що вживаючи їх вранці можна доставити якусь шкоду організму, але і користі від них натщесерце теж не буде. Оскільки, з’єднуючись з кислим середовищем шлунку, усі корисні бактерії просто знищуються. Тому щоб від цих продуктів була користь їх бажано вживати у кінці сніданку або впродовж дня, в якості перекушування.

7. Випічка і солодке

Ці продукти сприяють підвищеній роботі підшлункової залози. За рахунок чого відбувається посилене вироблення інсуліну. Що небежано, особливо для тих, хто бажає схуднути. До того ж рівень цукру, як правило, так само швидко знижується, як і підвищується. Відповідно через декілька годин вже почне долати голод. А ось дріжджова випічка з ранку, шкідлива ще і тим, що вона здатна викликати здуття і підвищене газоутворення.

8. Кава

Як же добре уранці випити чашку кави, підбадьоритися, і налаштується на робочий день. І як правило, так починають свій ранок більшість людей. Але, саме цей напій через зміст кофеїну, може викликати печію, яка мучитиме впродовж дня.

9. Висівки

Їх радять дієтологи при схудненні, оскільки вони, потрапляючи в шлунок, мають особливість збільшувати в рази і відповідно швидко насичують. Але без вживання рідини, вони можуть викликати серйозні закрепи.

Як же повинен виглядати ідеальний сніданок?

Це може бути вівсяна каша з молоком, а також тости з медом або зеленню. Якщо день має відбутися довгий і підкріпитися потрібно грунтовно, то можна покуштувати біле м’ясо або рибу із запеченими овочами.

Джерело

Поділись


Новини партнерів