7 простих способів для очищення артерій

Статистика показує, що атеросклероз є головною причиною смерті на планеті. Хороша новина полягає в тому, що існує спосіб запобігти, а іноді навіть змінити цей складний стан.

1. Вітаміни групи В

Цікаво, що найпростіше додавання у ваш раціон харчування продуктів багатих вітамінами групи В, може запобігти початоку хвороби серця і судин.

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі “Атеросклероз”, при використанні 2,5 мг фолієвої кислоти, 25 мг вітаміну В6 і 0,5 мг вітаміну В12 впродовж року, значно покращувало показники. Фактично, навіть фолієва кислота або ніацин, як було встановлено, чинять таку ж дію у пацієнтів.

Варто згадати, що ви повинні прагнути до того, щоб отримати B- вітаміни з природних джерел, і слід уникати синтетичних або напівсинтетичних версій цих вітамінів.

2. Часник

Часник забезпечує безліч життєво важливих переваг для здоров’я, таких як зниження рівня холестерину і регрес наростання бляшок в артеріях. Тому нині він широко визнаний як профілактичним засобом, так і лікуванням атеросклерозу і інших серцево-судинних захворювань.

3. Гранат

Подібно до часнику, гранат також регресує наростання бляшок в артеріях. Навіть вживання незначної кількості регулярне протягом місяця значно покращує стан судин і серця.

4. Ферментована капуста

Ви коли-небудь чули про Кімчі? Було виявлено, що це традиційна корейська страва з ферментованої капусти і гострого перцю демонструє антиатеросклеротичний ефект. На додаток до цього, кімчі видаляє токсини, які можуть завдати додаткового збитку. Рекомендується включати у свій раціон квашені овочі і фрукти.

5. L- аргінін

L- аргінін, амінокислота, здатна запобігати потовщенню артерій.

Згідно з великим оглядом більше 30 досліджень, проведених по додаванню аргініну, ця амінокислота забезпечує 150 переваг для здоров’я, таких як усунення основної дисфункції, пов’язаної з серцево-судинними захворюваннями. Продукти які містять L- аргінін: горіхи, квасоля, горох, червона риба, м’ясо.

6. Куркума

Активний інгредієнт куркуми, що називається куркумін, демонструє потужні кардіопротективні властивості, і цей факт підкріплюється більш ніж 30 дослідженнями. Одне дослідження показало, що воно запобігло ушкодженню артерій, пов’язаних з блокуванням. Рекомендується включати куркуму у свій щоденний раціон харчування.

7. Кунжутне насіння

Насіння кунжуту має сильні болезаспокійливі і кардіозахисні властивості. Саме це робить їх ефективними для запобігання прогресу атеросклерозу і навіть запобігання утворення атеросклерозу.

Це лише короткий список багатьох речовин, здатних понизити ризик серцевих захворювань і серцево-судинних захворювань.

Хоча ризик розвитку атеросклерозу сильно залежить від генетичних чинників, ваше щоденне харчування також має вирішальну роль.

Окрім вживання серцево-здорових продуктів, необхідно внести і інші зміни образу життя, які значно запобігають або затримують атеросклероз, такі як фізична активність, відмова від паління і контроль ваги.

Джерело

Поділись


Новини партнерів