Потужний овоч для здорового тіла

Дізнайтеся все про цей овоч!

Цей овоч має велику поживну цінність, яка зберігається, навіть при термічній обробці. Буряк вважав лікарською рослиною Гіппократ, і люди використовували його з лікувальною метою впродовж віків.

Наприклад, буряк використовувався для лікування захворювань крові, таких як анемія, оскільки він є відмінним джерелом заліза і йоду. Окрім постачання організму життєво важливими поживними речовинами і підвищення імунітету, він також забезпечує організм потужними антиоксидантами.

1 чашка буряка (170,00 грам) містить: калорії 75, фолат 34%, марганець 28%, калій 15%, мідь 14%, волокно 14%, магній 10%, фосфор 9%, вітамін С 8%, залізо 7%, вітамін B6 6%.

Буряк багатий беталанами і поліфенолами, які здатні відновлювати організм після ушкодження вільними радикалами і окислення.

Буряк містить безліч мінералів – міді, яка руйнує вільні радикали; Йод, який бере участь у біосинтезі гормонів щитовидної залози; Залізо і фосфор, які виробляють енергію; Магній, який сприяє здоров’ю кісток; калію і фолієвої кислоти, які сприяють зміцненню здоров’я серця.

Буряк вище в змісті пектину в порівнянні з морквою і яблуками. Ця речовина забезпечує різні переваги, такі як інгібірування шкідливих кишкових бактерій, запобігання виникнення різних захворювань і усунення токсичних відходів і радіоактивних металів з організму.

Буряк містить природні нітрати, які перетворюються на нітрит при метаболізмі. Було науково доведено, що нітрит відкриває кровоносні судини, покращує кровообіг і допомагає кисню досягти областей, які позбавлені його. Отже, буряк працює як прекрасний профілактичний захід проти деменції.

Кобальт, що міститься у буряці, стимулює вироблення вітаміну B12, який відіграє важливу роль в утворенні еритроцитів.
Буряк містить вітаміни типу B, які, як відомо, зміцнюють стінки капілярів. Буряк також сприяє легшому переварюванню вітаміну D в нашому організмі.

Буряк стимулює обмін речовин природним чином.
Через високий вміст дієтичного волокна буряк покращує травлення і допомагає лікувати проблеми, викликані диспепсією.

Буряк містить беталаінові пігменти, що робить їх відмінним інструментом для видалення токсичних відходів з організму.

Буряк містить фолієву кислоту, яка стимулює виробництво нових клітин і, таким чином, омолоджує наші тіла.

Протизапальні молекули, виявлені у буряці, можуть забезпечити оздоровлення серцево-судинної системи, а також протизапальні переваги для інших систем організму.

Двома словами буряк має широкий спектр цілющих властивостей, які включають зміцнення капілярних судин, поліпшення функції мозку і запобігання деменції, підвищення метаболізму жирів, зниження артеріального тиску і холестерину і т. д.

Джерело

Поділись


Новини партнерів