Медики виявили в повсякденному продукті «еліксир життя»

Йдеться про сир. Саме в ньому вчені виявили мікроелемент, який назвали «еліксир життя». Про це дослідники вже розповіли громадськості.

Зокрема, експерти досліджували сир і знайшли в ньому особливі мікроби, які за своїми властивостями здатні продовжувати життя людям, при цьому борючись з рядом захворювань і зміцнюючи захисні системи організму.

Цей мікроелемент являє собою бактерію під назвою Propionibacterium freudenreichii. Саме вона може надати можливість людині прожити довге і безболісне життя. Цей мікроб був виявлений в сирах «Емменталь» і «Грюйєр».

За словами вчених, Propionibacterium freudenreichii, взаємодіючи з молочною кислотою, виробляє особливі речовини, які захищають організм від хвороб і допомагають оговтатися від стресових ситуацій. Крім того, ці речовини зміцнюють імунітет, благотворно впливають на кишкову мікрофлору, а також борються з патогенними явищами.

Варто зазначити, що вплив сирів і кисломолочних продуктів на людське здоров’я вчені досліджують вже давно. Так, експертами було встановлено, що люди, які часто їдять жирні сири, набагато рідше скаржаться на надлишок шкідливого холестерину.

Джерело

Поділись


Новини партнерів