5 домашніх засобів проти болю у вухах

Ми не часто стикаємось з болем у вухах, але коли це трапляється, він може стати причиною багатьох проблем. Вам може бути боляче жувати, ковтати, спати, тощо, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Біль у вухах може бути викликаний бактеріями, вірусами або грибками, які потрапили в середину зовнішнього вуха. Крім того, він може бути результатом потрапляння у вухо води, впливу високого тиску, алергічних реакцій та шкірних інфекцій.

Ось 5 простих домашніх засобів, які можуть допомогти вам подолати біль у вухах:

Часник. Часник має антибактеріальні властивості, хоча він й не може замінити антибіотики. Ви можете просто подувати скибочку часнику, але якщо вам не подобається його смак, приготуйте часникову олію, обсмаживши часник до коричневого кольору. Потім процідіть її, дайте трохи охолонути та залийте у вухо 1-2 краплі.

Імбир. Імбир також відомий своїми протимікробними властивостями, і також допомагає зняти біль у вухах. Можна спробувати застосувати сік імбиру навколо зовнішнього вушного каналу. Також можна приготувати імбирну олію, нагрівши трохи рослинної олії і натерши в неї імбир. Потім суміш потрібно процідити. Її теж потрібно наносити навколо зовнішнього каналу, імбир не має потрапити всередину вуха.

Теплі та холодні компреси. Холодний компрес можна зробити з пакету з льодом або вологої тканини. Теплий – з чистої тканини, змоченої у теплій воді. Їх потрібно тримати близько 10 хвилин.

Яблучний оцет. Змішайте в рівних пропорціях воду і яблучний оцет та залийте кілька крапель цієї суміші у вухо. Яблучний оцет зменшує запалення і має антибактеріальні властивості.

Оливкова олія. Нагрійте трохи оливкової олії і залийте 2-3 краплі у вухо. Олію не потрібно доводити до кипіння, вона має бути тепла у всіх випадках, інакше ви обпечетесь.

Поділись


Новини партнерів