Фахівці розповіли, кому не вдасться схуднути

Люди, чия вага коливається на початку схуднення, скидають менше тих, хто щотижня втрачає однакову кількість кілограмів. Це виявили співробітники Дрексельского університету. Вчені спостерігали за 183 добровольцями, які брали участь в програмі зниження ваги, пише Жіночий Світ.

Учасники повинні були змінити свій раціон харчування і поведінку. Щотижня добровольці приходили на зважування. Також учасники розповідали про свою поведінку і ставлення до їжі, наприклад, тягу до шкідливої їжі і схильність заїдати стрес. Програма була розрахована на два роки.

Дослідники встановили: учасникам, чия маса тіла змінювалася протягом перших 6 і 12 тижнів програми, рідше вдавалося контролювати свою вагу через 12 місяців і 24 місяці. Наприклад, люди, які втрачали два кілограми на першому тижні, потім набирали один, а потім скидали 0,5 кілограма, як правило, справлялися з цим завданням гірше, ніж ті, хто щотижня худнув на 0,5 кілограма.

Також вчені помітили, що у добровольців, які рідше повідомляли про заїдання стресу, переїдання і тягу до їжі на початку дослідження, вага виявилася більш мінливою. Крім того, такі учасники в цілому скинули менше зайвих кілограмів. Фахівці планують продовжити дослідження.

Поділись


Новини партнерів