Лише один продукт стане відмінним захистом від старості

Дослідження вчених з Tufts University показало, що авокадо є відмінним захистом від старості. Справа в тому, що в цьому продукті знаходиться величезна кількість поживних речовин, які добре засвоюються і допомагають людському організму впоратися з процесом природного старіння.

Відзначається, що авокадо регулює кількість рідини в людському організмі і зменшує кров’яний тиск. Таким чином, його особливо радять вживати людям з гіпертонічною хворобою.

Користь авокадо криється в його складі. Так, в авокадо міститься цілий комплекс вітамінів, мікроелементів, харчових волокон, органічних кислот та інших незамінних для людини речовин. Так, в авокадо є багато каротиноїдів і антиоксидантів, багато калію, а також вітаміни К, В5, В6 і С.

Також вчені провели дослідження, в якому взяли участь 40 респондентів старше 50 років. Вони кожен день протягом півроку споживали одне свіже авокадо. В результаті у всіх учасників випробування було зафіксовано істотне збільшення рівня лютеїну – на 25 відсотків. Це допомогло їм зміцнити робочу пам’ять, швидкість вироблення інформації та рівень уважності. А ось учасники групи, які не вживали авокадо, не досягли таких поліпшень.

Поділись


Новини партнерів